Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Dziwna Wiosna

26.04-05.10.2024 Wrocław, Szczecin, Płock

Organizator: Agora SA

Dziwna Wiosna

BILETY

Wrocław

Dziwna Wiosna
piątek
26.04.2024
20:00

Dziwna Wiosna

Wrocław, Klub Łącznik

Szczecin

Dziwna Wiosna
sobota
27.04.2024
20:00

Dziwna Wiosna

Szczecin, Dom Kultury Krzemień w Szczecinie

Płock

Dziwna Wiosna
sobota
05.10.2024
20:00

Dziwna Wiosna

Płock, Rock 69

O wydarzeniu

Dziwna Wiosna rusza w trasę! Najlepsze rockowe trio w PL. Jeden z najlepszych koncertowych zespołów w kosmosie. I ogólnie jeden z najkosmiczniejszych zespołów w galaktyce far, far, away! Bilety na koncerty Dziwnej Wiosny już w sprzedaży.

Dziwna Wiosna informacje

Christina Aguilera grunge’u. Wilki death metalu. I nie tylko!

Dziwna Wiosna zaprasza na dziesięć koncertów promujących ich drugą płytę. Tak, zrobili to. Czekaliście? My też! Tak, wiemy, miała się ukazać w zeszłym roku, ale za to ukaże się w tym!

Co się wydarzyło przez ten rok? Dziwna Wiosna zjechała Polskę wzdłuż i wzdłuż, zyskując sobie miano jednego z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce. Koncerty Wiosny są jak lot w kosmos, jak podróż między biegunami: jest cisza i piękne melodie, jest wściekła energia i hałas.

Przede wszystkim jednak nasi trzej kosmiczni muszkieterowie: Dawid Karpiuk, Wojtek Traczyk i Łukasz Moskal, pracowali nad drugą płytą, która tym razem już na pewno wyjdzie jesienią i zmiecie nas i was z planszy.