Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy

Syjonfam

15.03.2024 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Syjonfam

BILETY

Syjonfam
piątek
15.03.2024
20:00

Syjonfam

Kraków, Klub Zaścianek

O wydarzeniu

Uniwersalny przekaz ponad wszelkimi podziałami, czyli Damian Syjonfam już w marcu w Klubie Zaścianek! Syjonfam bilety już w sprzedaży.

 

  • Otwarcie bram: 19:00
  • Start koncertu: 20:00

Damian Syjonfam informacje

Damian Syjonfam jest jednym z najważniejszych artystów polskiej sceny reggae, autorem tekstów i producentem muzycznym. Jego droga rozpoczęła się w 2014 roku wraz z wydaniem pierwszej płyty „Wracam do Domu”, która odniosła ogromny sukces i zapewniła mu rzeszę fanów. Kolejne płyty 2016 „To co było, to będzie” oraz 2018 „Czuję, więc jestem” potwierdzały tylko konsekwencję w lirycznym przekazie oraz muzyczny rozwój Damiana.

Przez lata koncertował wraz z zespołem w całej Polsce, i za granicą. Dzięki szczerości i naturalnemu zachowaniu na scenie postrzegany jest jako artysta niosący ważny uniwersalny przekaz ponad wszelkimi podziałami.

 

O nowej płycie:

77 to szczególny rocznik. To trochę jakby być w dwóch totalnie różnych rzeczywistościach jednocześnie. Tej dzisiejszej szybkiej, dynamicznej, trochę nieczułej, ale bardzo ciekawej i tej sprzed lat z jednym stacjonarnym telefonem na cały blok, kaseciakiem na komunię i przyjaciółmi w lokalnym barze. Ten kolaż skrajności jest muzycznym obrazem czwartej płyty Damiana „77”. Powstawała długo, bo te dwa światy musiały dojrzeć do tego, by wspólnie stworzyć spójną formę. Ta płyta, jeśli jej na to pozwolisz, stanie się Twoim najlepszym przyjacielem.