Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Sławek Uniatowski - "Over 40"

Organizator: SoSimple Group

Sławek Uniatowski - "Over 40"

O wydarzeniu

W maju 2024 roku Sławek Uniatowski świętował swoje 40. urodziny. Z tej okazji zaprasza na wyjątkowe, koncerty „OVER 40”, podsumowujące jego drogę artystyczną. Zapraszamy do wspólnego świętowania! Bilety na jubileuszowe koncerty Sławka Uniatowskiego już dostępne. 

 

Takiego koncertu jeszcze nie było: największe przeboje od Wodeckiego i Zauchy przez Elvisa Presleya po Queen czy Depeche Mode! Podczas występu Sławek wykona wszystkie utwory, które sam chciał by usłyszeć na swoich 40 urodzinach - to będzie magiczny wieczór!

Sławek Uniatowski informacje

Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral.