Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Golec uOrkiestra - Koncert Świąteczny, Zabrze

Organizator: EGO MAŁGORZATA SZUBA

Opis

Zapraszamy na wyjątkowy świąteczny koncert w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra. Już 9.12.2022 zespół zawita do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu! Golec uOrkiestra bilety na koncert w Zabrzu już dostępne.

Golec uOrkiestra - 9.12.2022 DMiT Zabrze

Najpiękniejsze, nastrojowe, niepowtarzalne - przyjdź i poczuj klimat Świąt Bożego Narodzenia z zespołem Golec uOrkiestra!

 

Oprócz znanych wszystkim hitów Braci Golców, takich jak „Górą Ty”, „Ściernisko” czy „Crazy”, usłyszymy kolędy z najnowszego projektu „Kolędowanie z Janem Pawłem II”, które to wprowadzą Państwa w ten niesamowity świąteczny klimat.

 

Niezwykle pozytywna energia i mnogość dźwięków wykorzystywanych przez zespół to gwarancja doskonałej zabawy na wysokim poziomie. Przyjdź na koncert, by przekonać się o mocy kolęd Golec uOrkiestry!

O zespole Golec uOrkiestra

Golec uOrkiestra – grupa muzyczna założona w 1998 roku przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców. Jej nazwa nawiązuje do pisowni gwarowej („u” przed wyrazem „orkiestra”). Zespół napisał i wypromował takie przeboje jak Lornetka, Crazy is my life, Słodycze, Pędzą konie, Nie ma nic, Kto się ceni, Młody maj, a także słynne, cytowane przez prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a Walkera Busha, Ściernisco. Zespół podczas swojej działalności zagrał ponad tysiąc pięćset koncertów w Polsce, Europie i Ameryce Północnej.

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn