Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

BAJM 45 TOUR

Organizator: E-Wagart sp. z o.o.

BAJM 45 TOUR

O wydarzeniu

Największe hity, mega emocje i najlepsza zabawa czyli 45-lecie zespołu BAJM - to będzie trasa roku 2024! Szykuje się totalne szaleństwo! Bajm bilety na jubileuszową trasę koncertową już w sprzedaży.

45-lecie zespołu Bajm

Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli. Trasa 45 lecia to muzyczna podróż przed dekady polskiej muzyki. Usłyszycie „ejtisowe” przeboje, rockowe hity lat 90-tych i romantyczne ballady, które wszyscy znamy i uwielbiamy. A nie ma nic bardziej porywającego jak przeboje śpiewane przez tysiące gardeł na największych arenach w Polsce. Wyobrażacie sobie te porażającą siłę?

„Co mi Panie dasz” czy „Józek nie daruje Ci tej nocy” to już hymny naszych czasów! A Bajm to nie tylko muzyka, to przede wszystkim spektakl z fantastyczną oprawa wizualną, która przeniesie Was do świata emocji i zabawy na ponad dwie godziny.

Brzmienie Bajmu i produkcja to zasługa współzałożyciela i twórcy sukcesu Bajmu, Andrzeja Pietrasa. A energia zespołu sprawi, że wstaniecie z miejsc i od pierwszych dźwięków wszyscy razem zaśpiewamy: JESTEŚ STEEEREM BIAŁYM ŻOŁNIERZEM... !!!

Bilety VIP - koncert Bajm w Katowicach

Na koncert w Katowicach w sprzedaży są również bilety VIP z bankietem w najlepszym sektorze Loża VIP, które oferują:

  • STREFĘ VIP otwartą od godz. 18:30
  • catering oraz napoje w sali Bingo
  • dedykowane miejsce parkingowe - wjazd na parking od ul. Olimpijskiej
  • dedykowane wejście VIP – brama nr 7