Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Agnes Obel

Organizator: Charm Music

Agnes Obel

O wydarzeniu

Agnes Obel w Polsce! Pochodząca z Danii artystka wystąpi na czterech koncertach. Agnes Obel bilety na koncerty  już w sprzedaży.

 

Uwielbiana przez polską publiczność Agnes Obel powraca z nową płytąMyopia”. Jak mówi sama artystka praca nad albumem wymagała od niej totalnego skupienia i odseparowania od świata zewnętrznego. Podkreśla, że kompozycje są wynikiem próby uporania się z przeszłością oraz chęci powrotu do korzeni.

 

Harmonogram wszystkich koncertów:

19:00 - drzwi

20:00 - Louise Flagstad

21:00 - Agnes Obel

O Agnes Obel

Agnes Obel pochodzi z domu wypełnionego muzyką. Już w wieku sześciu lat zainteresowała się grą na fortepianie. Wśród muzycznych inspiracji wymienia m.in. pianistę jazzowego Jana Johanssona, PJ Harvey, Claude`a Debussy`go, Roy`a Orbisona czy Joni Mitchell.

 

Popularność przyniósł jej portal MySpace. Od momentu premiery jej debiutancki album "Philharmonics" (2010) pięciokrotnie pokrył się w Danii platyną, w innych krajach europejskich płyta zyskała status złotej (Holandia) czy również platynowej (Belgia, Francja).

 

Agnes zdobyła również pięć najważniejszych nagród Danish Music Awards 2011 w kategoriach: Najlepszy album roku, Wydawnictwo pop roku, Debiutancki album roku, Artystka roku oraz Kompozytor roku.

 

Druga płyta zatytułowana "Aventine" również odniosła sukces. Agnes doceniono w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Premiera trzeciego krążka artystki „Citizen Of Glass” miała miejsce w 2016 roku. Płytę promowała trasa koncertowa, w trakcie której Agnes odwiedziła m.in. Warszawę, a koncert wyprzedał się do ostatniego miejsca.

Agnes Obel bilety

W sprzedaży również bilety kolekcjonerskie dostępne tylko online przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem! Zobacz wizualizację TUTAJ

Agnes Obel koncerty 2022

  • Warszawa - 19.08, Progresja | przeniesiony z 15.03 oraz 5.06. 2021
  • Warszawa - 20.08, Progresja | przeniesiony z 28.08 oraz 6.06. 2021
  • Gdańsk - 22.08, Stary Maneż | przeniesiony z 27.08 oraz 6.07.2021
  • Wrocław - 23.08, Stary Klasztor

Regulamin wydarzenia