Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Monster Magnet

22.10.2024 Warszawa

Organizator: Progresja

Monster Magnet

BILETY

Monster Magnet
wtorek
22.10.2024
21:00

Monster Magnet

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Prawdziwa gratka dla fanów szeroko pojętych klimatów stoner - Monster Magnet w Polsce! Progresja zaprasza na jedyny w Polsce koncert z okazji 35-lecia grupy! Bilety na koncert Monster Magnet już dostępne.

Monster Magnet informacje

Monster Magnet powraca do Polski po zeszłorocznym, szalenie udanym koncercie! Pionierzy stoner rocka, autorzy hitów lat 90. takich jak „Space Lord” i „Power Trip”, ikona psychodelicznej gitary - niezależnie od swojego muzycznego oblicza, zawsze dostarczają autentyczną muzykę rockową, która jeszcze więcej mocy nabiera na żywo! Wśród inspiracji muzyków znajdziecie psychodelię, heavy metal, a nawet punk. Prowadzeni przez niestrudzonego Davea Wyndorfa już ponad 3 dekady konsekwentnie dostarczają nam kolejne, fenomenalne albumy, docierając przy tym do naszego kraju zaledwie kilka razy. Nie przegapcie szansy, żeby posłuchać tej legendy!

Czego się spodziewać? Ściany dźwięku, niesłabnącej charyzmy i potężnego, przekrojowego setu z całej historii Monster Magnet.

 

Jak mówi sam lider grupy:

 „Cholera! 35 lat i nadal czuję się świetnie! Oczywiście tej rocznicy nie spędzimy w domach nad ciastem ze zbyt dużą ilością świeczek. Kolejny raz ruszymy w trasę i zaserwujemy Wam rockowy hałas w Waszym mieście! Tak świętuje się europejską trasę z okazji 35. rocznicy The Monster Magnet!

Bracia i siostry, nie wahajcie się być częścią tego hałasu! Nie możemy się doczekać, żeby się z Wami zobaczyć!

Rock on- Dave