Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Architects + While She Sleeps + Loathe

Organizator: Knock Out Productions

Architects + While She Sleeps + Loathe

O wydarzeniu

While She Sleeps zastąpi Spiritbox przed Architects na koncertach w Polsce i w Czechach.

Architects przyjadą do Polski już 3 lutego 2024 roku i wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie, a u ich boku zagrają While She Sleeps i Loathe. Architects bilety na koncert w Łodzi już w sprzedaży.

O zespole Architects

Rzadko się zdarza, by zespół w ciągu niespełna roku spotkał się z tak przytłaczającym odbiorem, że z rozmiarów klubowych przeskakuje do halowych. I wiecie co? Architects ta sztuka się udała. Brytyjscy rewolucjoniści metalcore'u zaprezentują w Łodzi przeboje z "The Classic Symptom of a Broken Spirit", o której w core'owym światku (i nie tylko) mówili chyba wszyscy. Ten album wzbudził mnóstwo kontrowersji, ale i ekstatycznych opinii, a właśnie w taki sposób można wejść na szczyt. Architects są niego coraz bliżej. Zdziwieni? Niepotrzebnie. Mając na podorędziu takie hity i tak brawurowe podejście do tworzenia sami skazali się na sukces.

While She Sleeps (Wielka Brytania) metalcore:

While She Sleeps jest jednym z zespołów, które spokojnie można podawać za przykład dobrego prowadzenia kariery w metalcore’owym światku. Grają od lat, ich pozycja nie topnieje, a w dodatku muzycznie nie zawodzą. Niezmiennie orbitują dookoła metalcore’owego trzonu, lecz z biegiem lat coraz chętniej dają dojść do głosu innym wpływom, jednocześnie brzmiąc przy tym spójnie, bez utraty na jakości. Bo obecnie wciąż potrafią przywalić, trzasnąć niesamowity breakdown, ale do tego dochodzą świetne melodie, alt-metalowe przebojowe struktury i nawet odrobina nu-metalu. Godny podziwu skład.

Loathe (Wielka Brytania) metalcore, shoegaze, alt-metal:

Różnorodność ponad wszystko - tak można by opisać muzykę Loathe, w której znajdziecie wszystko. Brytyjska załoga nie gryzie się w język i nie tonuje własnych ambicji. Metalcore'ową tkankę uzupełniają wpływami od shoegaze'u aż po repetytywne drony i w każdej z tych konwencji sprawdzają się wzorowo, jak na zawodowców przystało.