Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Visual Concert

12.10.2024 Szczecin

Organizator: VISUAL PRODUCTION Sp. z o.o.

Visual Concert

BILETY

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej
sobota
12.10.2024
18:00

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

Szczecin, NETTO Arena Szczecin

O wydarzeniu

Kultowy koncert muzyki filmowej i epickiej zabierze widzów w pasjonującą podróż po świecie fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. To będzie ekscytujące i zapadające w pamięć symfoniczno-wizualne show.

Visual Concert Koncert muzyki filmowej i epickiej z wizualną podróżą po świecie

Ponad 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru (pod kierownictwem chórmistrza Teatru Wielkiego w Poznaniu Mariusza Otto) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Koncert uświetnią soliści:

W Krakowie: Kasia Cerekwicka, Maria Antkowiak-Świątek, Krzysztof Iwaneczko

Pozostałe miasta: Kasia Moś, Beata Bielska, Krzysztof Iwaneczko

W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory m.in. z takich filmów jak: Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Mroczny Rycerz, Braveheart, Władca Pierścieni, Skyfall, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, Król Lew czy utwory muzyki epickiej znanej na całym świecie wytwórni Two Steps from Hell.

Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najlepszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najpiękniejszych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie kinowym. Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła świata.

Czas trwania koncertu: 1h 50m. | Koncert bez ograniczeń wiekowych.

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.