Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa

Łukasz Jakóbiak - Znajdź siłę

Organizator: Centrum Eventowo-Konferencyjne Pałacyk Fantazja

Łukasz Jakóbiak - Znajdź siłę

O wydarzeniu

Zapraszamy na wykład Łukasza Jakóbiaka, który pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro.  Już 27 listopada w Pałacyku Fantazja w Łukowie. Łukasz Jakóbiak bilety już dostępne.

 

Na wykładzie Łukasza Jakóbiaka opowiedzianych zostanie kilkanaście autorskich historii, które pokazują, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Wykład motywuje, dodaje odwagi do realizowania celów i przesuwa granice wyobraźni. Jak nauczyć się instrukcji obsługi własnej osoby? Co zrobić, gdy nam się nie chce? To kultowy wykład, który może zmienić podejście do życia.

Znajdź siłę informacje o biletach 

  • Nie przewidziano zniżki dla niepełnosprawnych
  • Bilety wymagane od dzieci powyżej 6 lat
  • BILET VIP upoważnia na wstęp na wykład oraz kolację z Łukaszem Jakóbiakiem (ilość miejsc ograniczona)

O Łukaszu Jakóbiaku

Łukasz Jakóbiak został zapamiętany przez wywieszenie gigantycznego CV przed firmą, w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

 

W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Prowadził wykłady razem z Jackiem Walkiewiczem. Był również gościem seminarium „Go Big Or Go Home” z Randy Gagem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx. Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina.

 

W styczniu 2017 roku wystąpił na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do września 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. „Łódź JungleWeb”, „Like us, TOO” na Uniwersytecie Jagiellońskim, „Creative Mornings” w Warszawie czy „XX Forum Gospodarczego” w Toruniu. Uczestniczył w pierwszej polskiej edycji National Achievers Congress w Polsce, na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, brał też udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Briana Tracy, a także w The Way Ahead z Tonym Robbinsem. W 2013 roku został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda i Brian'a Tracy.

 

Rocznie przeprowadza ponad 100 wykładów motywacyjnych. Wykładał dla firm takich jak Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Pracuj.pl, 3M, Bacardi, BZ WBK, Orange, Aviva, UBS, Beko, Avon, Gedeon Richter, GSK, Microsoft, iSpot, Siemens, Lekam, ING, PLAY, PEPSICO.

 

„Absolutny hit” taka recenzja (gazeta.pl) powstała po prezentacji Łukasza na TEDxLublin.

 

Jacek Walkiewicz po jednym z jego wykładów powiedział: „Bezwzględny dla okoliczności, które stają mu na drodze”.

 

Piotr Najsztub we WPROST napisał o nim: „Ludzki czołg z Radomia”.

”Znajdź siłę”