emptygif

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Spektakl akrobatyczny "Cztery żywioły"

Organizator: Hala Stulecia

Spektakl akrobatyczny "Cztery żywioły"

O wydarzeniu

Sprzedaż online dostępna do godziny 14:00, przed spektaklem bilety dostępne jedynie w kasach na miejscu.

Wrocławska Fontanna Multimedialna i Teatr Ocelot zapraszają na pokazy spektaklu akrobatycznego pt. „Cztery żywioły”. Mieszkańcy i goście Wrocławia będą mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym akrobatyczno-wodnym show w dniach 11-14 oraz 16-21 lipca na terenie Pergoli przy Hali Stulecia! Cztery Żywioły bilety na spektakl już w sprzedaży!
Po raz pierwszy pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej zostanie połączony ze sztuką ludzkiego ruchu i tańca. Tytułowe „Cztery żywioły” ujarzmią artyści Teatru Ocelot z Legnicy, który został założony przez Bogdana Zająca, artystę Cirque du Soleil i trzykrotnego Mistrza Świata w akrobatyce sportowej. Bogdan Zając od lat przygotowuje do występów podopiecznych teatru, dzięki czemu Ocelot realizuje widowiska na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym, zapewniając widzom na całym świecie niezapomniane emocje. Tym razem pod opieką dyrektor artystycznej Beaty Zając, grupa artystów z Teatru Ocelot przygotowała przedstawienie zainspirowane siłami natury, które opowie o relacjach człowieka z żywiołami za pomocą artystycznych środków wyrazu takich jak taniec, akrobatyka, ewolucje powietrzne i taniec z ogniem. Wszystkie występy odbywać się będą na tle znanego i lubianego pokazu specjalnego Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, wyposażonej w 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych oraz 3 dysze ogniowe. Widowisko z pewnością zachwyci zarówno dorosłych, jak i dzieci.

 

Spektakl akrobatyczny "Cztery żywioły" bilety:

Dzieci do lat 7 – wstęp darmowy 
Biletu ulgowe przysługują dzieciom oraz młodzieży szkolnej, a także studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom oraz osobom niepełnosprawnym ( za okazaniem odpowiedniej legitymacji przy wejściu na spektakl).

Cztery Żywioły spektakl Wrocław bilety już dostępne!