Mayday 2

Mayday 2

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na spektakl Mayday 2. Mistrzowski scenariusz i niewiarygodne zwroty akcji gwarantują burzę śmiechu. Mayday 2 bilety na spektakl już w sprzedaży. 

Mayday 2 fabuła

Mayday 2 to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie . Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia wywołuje salwy śmiechu.

 

Fantastyczna gra aktorska oraz przemyślany scenariusz bawią do granic możliwości przez 120 minut!:

Mayday 2 obsada i twórcy

Tata - Marek Włodarczyk

Barbara - Katarzyna Cichopek / Anna Gzyra / Joanna Kupińska

Mary - Kamila Polak / Aleksandra Gintrowska

Vicky - Daria Zawratyńska / Katarzyna Polewany

Gavin - Marcin Mroczek / Mateusz Łapka

John - Michał Milowicz / Mariusz Krzemiński

Stanley - Michał Koterski

 

Reżyseria: Grzegorz Reszka

Scenografia i kostiumy: Agnieszka Sasim

Mayday 2 spektakle

pokaż więcej... zwiń

Mayday 2 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/