Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

European U23 Team Speedway Championship Final

Organizator: KFSport Ż

Opis

ZMIANA DATY  Informujemy, że impreza European U23 Team Speedway Championship, zaplanowana pierwotnie na 2 października (godzina 18.00) w Tarnowie, została przełożona o tydzień - na dzień 9 października (godzina 14.25). Powodem przełożenia zawodów są złe warunki atmosferyczne (opady deszczu; prognozy na najbliższe dni również są nie najlepsze) i spowodowany tym stan nawierzchni toru. Decyzję o nowym terminie podjęło wspólnie jury zawodów oraz organizatorzy.

 

Drużynowego Mistrza Europy U23 na żużlu poznamy na początku października w Tarnowie! Po raz drugi w historii odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 23 na żużlu. W niedzielę, 9 października o godzinie 18:00, na torze w Tarnowie o medale powalczą reprezentacje Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Polski. Biało-czerwoni będą bronić tytułu. European U23 Team Speedway Championship Final bilety na żużel w Tarnowie już w sprzedaży.

European U23 Team Speedway Championship Tarnów 2022

Historia European U23 Team Speedway Championship jest krótka. Po raz pierwszy te zawody zorganizowano przed rokiem. W finale na torze w Daugavpils najlepsza okazała się Polska, wyprzedzając Danię, Łotwę i Niemcy. Nasza drużyna jechała w składzie: Jakub Miśkowiak, Wiktor Lampart, Glen Czugunow, Bartosz Smektała i Dominik Kubera. Tylko Smektała - z racji wieku - nie będzie mógł z tego grona pojechać w tych zawodach ponownie.  

 

Podopieczni Rafała Dobruckiego w tegorocznym finale na torze w Tarnowie mierzyć się będą z reprezentacjami Wielkiej Brytanii i Szwecji, które zwyciężały w półfinałach, a także Danii. Ubiegłoroczni wicemistrzowie Europy zostali nominowani do startu w decydującym o podziale medali turnieju obok broniących tytułu Polaków, którzy z pewnością wystąpią w roli faworytów. 

European U23 Team Speedway Championship bilety

VIP 

 • Normalny - 300 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP)
 • Ulgowy – 200 zł – dla dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce siedzące w sektorze VIP)

Trybuna Główna (sektor 0 na linii start-meta)

 • Normalny – 60 zł 
 • Ulgowy – 40 zł (młodzież szkolna w wieku 8-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2014), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) 
 • Dzieci do lat 7 - wstęp wolny (tylko z pełnoletnim opiekunem)

Trybuna (sektory A, B, C i D)

 • Normalny – 40 zł
 • Ulgowy – 30 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2014), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) 
 • Dzieci do lat 7 - wstęp wolny (tylko z pełnoletnim opiekunem)

Trybuna Wiraż 1 i Wiraż 2

 • Normalny – 30 zł
 • Ulgowy – 20 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2014), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) 
 • Dzieci do lat 7 - wstęp wolny (tylko z pełnoletnim opiekunem)

Bilety dla osób z niepełnosprawnościamiOrganizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców z niepełnosprawnościami. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 26 września – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet DME U23 Tarnów”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi. 

 

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn