Mazowiecki Festiwal Klocków

Mazowiecki Festiwal Klocków

Serdecznie zapraszamy do udziału w Mazowieckim Festiwalu Klocków  - pierwszej tak dużej imprezie tematycznej, która odbędzie się 21-22 maja 2022 roku w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu przy ulicy Struga 63. Mazowiecki Festiwal Klocków bilety już w sprzedaży.

Mazowiecki Festiwal Klocków w Radomiu

Przez dwa dni imprezy uczestnicy będą mieli okazję spotkać się ze zwycięzcami obydwu edycji LEGO Masters Polska, Influencerami znanymi z Instagrama, Tik Toka oraz Youtuba.

 

Mazowiecki Festiwal Klocków to także największa w regionie wystawa klocków LEGO. Na powierzchni wystawienniczej ponad 1000 metrów kwadratowych będzie można podziwiać największe konstrukcje z setek tysięcy klocków LEGO.

 

To nie wszystko, bo w specjalnej strefie budowania, uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w układaniu klocków LEGO z gwiazdami, wziąć udział w zajęciach z robotyki czy uczestniczyć w zorganizowanych zabawach i konkursach.

Influencerzy

  • Rafał ZubZwycięzca I edycji LEGO Masters Polska
  • Łukasz GóreckiZwycięzca II edycji LEGO Masters Polska
  • Joanna KrysztoforskaNajwiększa TiK Tokertka w Polsce, znana jako „Ciocia od Klocków”
  • Łukasz WięcekFinalista I edycji LEGO Masters Polska
  • Michał ZapałaYouTuber, Twórca kanału „Klocki z Zapałem”

Mazowiecki Festiwal Klocków bilety

Dostępne rodzaje biletów:

  • Bilet pojedynczy - 35 zł - upoważnia jedną osobę do wejścia i skorzystania ze wszystkich atrakcji przewidzianych podczas wydarzenia.
  • Bilet 2+1 - 85 zł -  !!! Najchętniej wybierany bilet !!!  - Upoważnia aż 3 osoby do wejścia i skorzystania ze wszystkich atrakcji przewidzianych podczas wydarzenia.
  • Bilet 3+1 - 120 zł - Upoważnia 4 osoby do wejścia i skorzystania ze wszystkich atrakcji przewidzianych podczas wydarzenia.
  • Dzieci w wieku do lat 7 zapraszamy na wydarzenie ZA DARMO
pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/