Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Бумбокс (Boombox)

Organizator: EUROSOUL Sp. z o.o.

Бумбокс (Boombox)

O wydarzeniu

Nie uwierzysz, sami nie do końca w to wierzymy, ale to prawda - Бумбокс (Boombox) zagra koncerty w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. Wielkie, głośne koncerty w najlepszych klubach tych miast. Bilety na koncerty zespołu Boombox już dostępne.

 

  • 19:00 - otwarcie wejścia dla FAN
  • 20:00 – rozpoczęcie koncertu

Boombox informacje

"Kto powiedział, że musisz zrezygnować z piosenki na wojnie?" - Boombox Family przetestowali to na na sobie – siły zbrojne, policja, wolontariat, sama myśl o słuchaniu czegoś, już nie mówiąc o graniu, wydawała się wywrotowa. Ale potem... Ostrożnie włączasz swoją ulubioną piosenkę.

 

Niezrównany miękki głos i niepowtarzalna barwa wokalisty, zmysłowe melodie i teksty, które zachwycają gęsią skórką. Ich hity «Вахтёрам», «Люди», «Квіти у волоссі», «Наодинці» od dawna podbijają serca milionów słuchaczy! Boombox to zespół, w którym wyraźnie widać miłość do muzyki. W każdej kompozycji znajdziesz cząstkę siebie, poczujesz i zrozumiesz autora.

 

Ale Andrii nie skupia się na lirycznej miłości i smutku we łzach. Piosenki Хоттабыч", "Поліна", "Пошла вон" są pełne zapału, humoru, a nawet ironii. I nie ma znaczenia, w jakim gatunku chłopaki grają swoją muzykę, bo jest to absolutnie ten przypadek, w którym śmiało możemy powiedzieć o ich własnym, niepowtarzalnym, autorskim stylu.