Kolędy Świata: TGD + Mateusz Ziółko

Kolędy Świata: TGD + Mateusz Ziółko

Zapraszamy na ulubione kolędowanie polskiej publiczności do Poznania, Katowic i Warszawy. Oprócz znanych i lubianych utworów znajdą się też aranżacje z płyty TGD „Kolędy Świata 3”.

TGD koncerty

W wydarzeniach nastąpiły następujące zmiany:

  • 2.01.2022 - Poznań / Międzynarodowe Targi Poznańskie - koncert przeniesiony do Auli Artis, data i godz. bez zmian,
  • 6.01.2022 - Katowice / Spodek - koncert przeniesiony do Miasta Ogrodów, data i godz. bez zmian;
  • 8.01.2022 - Gdańsk / Sopot – ERGO ARENA - koncert został odwołany,
  • 9.01.2022 - Warszawa / COS Torwar - koncert został przeniesiony do Palladium na nowy termin 15.01, godz. pozostaje bez zmian;
  • 15.01.2022 - Wrocław / Hala Orbita - koncert został odwołany,
  • 16.01.2022 - Kraków / TAURON Arena Kraków - koncert został odwołany

Zespół TGD po raz kolejny zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż dookoła globu. W nowym programie usłyszymy najpiękniejsze kompozycje bożonarodzeniowe ze wszystkich niemal kontynentów. Tu wschód spotyka się z zachodem, tradycja ze współczesnością, a Ziemia z Niebem. Ta podróż ma swój artystyczny i duchowy wymiar. Obok melodii nowo odkrytych, zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory ze swojego świątecznego repertuaru.

 

Na scenie obok rozśpiewanego, roztańczonego i rozmodlonego chóru pojawi się Mateusz Ziółko. Styczniowa trasa koncertowa TGD inauguruje obchody 40-lecia tej pop-gospelowej formacji, więc będzie miała charakter podwójnie świąteczny.

TGD bilety

W sprzedaży dostępne również bilety kolekcjonerskie (tylko przy zakupie online, przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem) - wzór dostępny TUTAJ!

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/