Aga Zaryan Xmas Songs Presented by Mercy Brown

Aga Zaryan Xmas Songs Presented by Mercy Brown

SPRAWDŹ BILETY

Aga Zaryan w Krakowie! Zmysłowy głos Agi Zaryan, uznawanej za jedną z najlepszych polskich wokalistek jazzowych, jej selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz wspaniałe aranżacje Michała Tokaja - to kwintesencja koncertu Xmas Songs. Zapraszamy już 18 grudnia do Mercy Brown Coctails & Swing. Aga Zaryan Xmas Songs Presented by Mercy Brown bilety już w sprzedaży.

O koncercie Aga Zaryan Xmas Songs Presented by Mercy Brown

Zapraszamy Was na wieczór pełen magicznej atmosfery i radosnego uniesienia. Koncert Xmas Songs to jazzowy majstersztyk i niepowtarzalna okazja, żeby rozkoszować się muzyką ponad znanymi nam podziałami. Rasowe aranżacje autorstwa Michała Tokaja oraz wytrawna gra Mateusza Pałki, przypomną dokonania najwybitniejszych twórców gatunku zza oceanu.

 

Olbrzymim atutem wieczoru będzie również wybór utworów, który zaproponuje Aga Zaryan. Usłyszymy m.in. radosne Santa Claus is Coming to Town czy Jingle Bells, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy Someday at Christmas oraz nastrojowym The Christmas Song. Nie zabraknie też kilku kolęd.

 

Zatrzymajmy się w codziennym biegu. Czas zacząć świętować!

pokaż więcej... zwiń

Aga Zaryan Xmas Songs Presented by Mercy Brown BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/