Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Robag Wruhme

Organizator: MORE MUSIC AGENCY

Opis

Zapraszamy na wydarzenie podczas którego wystąpi Robag Wruhme! Już 19 listopada w klubie Hipnoza w Katowicach. Robag Wruhme bilety już dostępne. 

Robag Wruhme w Katowicach

To będzie powrót jednego z naszych ulubieńców! Robag Wruhme to człowiek-instytucja i wzór, jak powinno się grać DJ sety. Weteran europejskiej sceny klubowej. Postać, której w Katowicach nie trzeba przedstawiać Jego epicke sety na Sztauwajerach, czy na zakończenie festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice wspominamy do dziś. Robag Wruhme w połowie 2019 wrócił z trzecim albumem w karierze, o którym Pitchfork napisał, że „to najładniejszy, najbardziej jedwabisty i najbardziej przejmujący elektroniczny minimal”. W ostatnich latach wydał serię singli i EP nakładem własnej wytwórni Tulpa Ovi. W listopadową noc jak nikt rozgrzeje nasze serca, umysły i ciała. To będzie maraton tańca.

Robag Wruhme bio

Naprawdę nazywa się Gabor Schablitzki. Niemiecki dj i producent to weteran sceny klubowej, którą współtworzy od końca lat 80. Jako jedną z największych nastoletnich inspiracji wymienia kultowy film „Beat Street”. Powołał kilka zespołów i kooperacji, z
których najważniejszy okazał się duet Wighnomy Bros. Pod tym szyldem Robag wyprodukował wiele klubowych klasyków, współpracując z Monkey Mafia. W 2010 duet został rozwiązany, a Gabor oddał się solowej działalności. Już wcześniej na fali trendu na imiona i ksywki czytane od tyłu powstał Robag Wruhme. Od tamtej pory Gabor nieustannie grywa i produkuje nową muzykę, również nakładem własnej wytwórni Tulpa Ovi.
SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn