emptygif

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Fantastyczne Spotkanie z Danielle L. Jensen

Organizator: TARGI FANTASTYKI

Fantastyczne Spotkanie z Danielle L. Jensen

O wydarzeniu

Autorka bestsellerów New York Times Danielle L. Jensen w Polsce! Targi Fantastyki zapraszają na spotkanie z kanadyjską pisarką Danielle L. Jensen - autorką serii "Królestwo Mostu", "Trylogii Klątwy" oraz cyklu "Mrocznych Wybrzeży". Spotkanie w ramach Targów Fantastyki będzie okazją na spotkanie Danielle i zdobycie wymarzonego autografu. Bilety już dostępne.

Fantastyczne Spotkanie z Danielle L. Jensen

Czas i miejsce spotkania:

  • 15 września 2023 g. 12:00
  • Multiplex Kinoteka, Sala 7, 2 piętro
  • Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1, Warszawa

Spotkanie ma charakter zamknięty i mogą wziąć w nim udział tylko osoby, które zakupiły bilet. Z uwagi na ograniczony czas na spotkanie można przynieść tylko jedną książkę do podpisu. Autorka będzie rozdawała autografy bez dedykacji czy personalizacji.

Nie będzie także możliwości zrobienia pozowanych zdjęć, jednak osoba towarzysząca, bądź osoba z obsługi będzie mogła zrobić zdjęcie w momencie otrzymywania autografu.

Spotkać autorkę będzie także można na Warszawskich Targach Fantastyki - Back to School 2023.

UWAGA!

Niestety ze względu na brak przystosowania obiektu w spotkaniu nie będą mogły wziąć udziału osoby poruszające się na wózkach.

Danielle L. Jensen jest autorką bestsellerowej serii Mrocznych Wybrzeży, Królestwa Mostu oraz Trylogii Klątwy. Pracowała w przemyśle naftowym i gazowym. W 2010 zaczęła studiować literaturę angielską na Mount Royal University. Jako pisarka książek young adult zadebiutowała w 2014 i znalazła się wśród finalistów nagrody GoodReads Choice Award jako debiutująca autorka. W ostatnim czasie zapowiedziała wydanie serii A Fate Inked in Blood. Mieszka w Calgary, w prowincji Alberta, w Kanadzie, razem z rodziną i świnkami morskimi.