Trendy

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Jazz i Blues Adam Nowak i Akustyk Amigos

Adam Nowak i Akustyk Amigos

Organizer: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Adam Nowak i Akustyk AmigosAbout the event

About the event

Adama Nowak i Akustyk Amigos we Wrocławiu! Stary Klasztor zaprasza 15 listopada na koncert solowy projekt lidera zespołu Raz Dwa Trzy - Adam Nowak i Akustyk Amigos bilety na wrocławski koncert już w sprzedaży.

Skład zespołu:

  • Adam Nowak - śpiew, gitary (Raz Dwa Trzy)
  • Jarek Treliński - gitara (Raz Dwa Trzy)
  • Karim Martusewicz - kontrabas (Voo Voo)
  • + goście

O Adamie Nowaku

Adam Nowak – gitarzysta, autor tekstów, wokalista i lider zespołu Raz Dwa Trzy. Laureat dwóch złotych i pięciu platynowych płyt, a także siedmiu Fryderyków – m.in. w kategoriach „album roku”, „piosenka roku” i „autor roku”.

W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości.

Z grupą Adam Nowak i Akustyk Amigos wokalista wyrusza w nowa muzyczna podroż zainspirowaną połączeniem doświadczeń i dokonań wytrawnych muzyków: Karima Marusewicza (Voo Voo) i Jarka Trelińskiego (Raz Dwa Trzy). Na linii zarówno artystycznego, jak i towarzyskiego porozumienia oraz z potrzeby grania niezależnie od macierzystych grup, powstał autorski projekt Adama Nowaka będący kwintesencja zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo.

Na płycie znalazł się całkowicie autorski repertuar, a na koncertach można się spodziewać również kompozycji wybitnych polskich autorów – Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego, czy Zbigniewa Herberta.

Nowy album zespołu „Pół płyty” ukazał się 30 października 2020 nakładem AGORY. 

 

Adam Nowak o nowej płycie: „W czasie obostrzeń związanych z pandemia nagrany został (wraz z zaproszonymi gośćmi) materiał muzyczny zatytułowany Pół płyty zawierającej siedem utworów. Nagrywanie śladów muzycznych odbywało się zazwyczaj w domach i w studio Karima Martusewicza – dobrego ducha całego przedsięwzięcia.”

 

15.11.22 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
ADAM NOWAK I AKUSTYK AMIGOS
miejsca siedzące: 100 zł - I pula
miejsca stojące: 65 zł - I pula

 

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also