Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Świebodziński Dom Kultury

Świebodziński Dom Kultury

Świebodzin, Marszałka Józefa Piłsudskiego 41
Świebodziński Dom KulturyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Świebodziński Dom Kultury to wyjątkowe miejsce na mapie miasta, w którym czekają na Ciebie wydarzenia kulturalne, artystyczne, rozrywkowe i wiele innych. Możesz zarówno wziąć w nich udział sam lub z przyjaciółmi, jak również podziwiać występy na scenie.

W Świebodzińskim Domu Kultury działają trzy różne sekcje:

  • dla dzieci,
  • dla dorosłych,
  • dla seniorów.

Ale w wielu z organizowanych wydarzeń, udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani bez względu na wiek. Zazwyczaj jest tylko jeden warunek – bilety na koncerty i inne eventy należy kupić z wyprzedzeniem, aby nie zabrakło miejsca! Zrobisz to w kasie ŚDK lub online na stronie eBilet.pl.

Świebodziński Dom Kultury to kulturalne centrum miasta, ale nie tylko. Na wiele wydarzeń w Świebodzińskim Domu Kultury przybywają miłośnicy kultury i sztuki również z daleka! Warto wcześniej sprawdzić repertuar wydarzeń 2022.

Świebodziński Dom Kultury – wydarzenia

Co do zaoferowania ma Świebodziński Dom Kultury? Wydarzenia 2022 są równie atrakcyjne jak te, organizowane w latach ubiegłych. Zalicza się do nich m.in.

  • cykl imprez Lubuskie Konfrontacje Artystyczne,
  • spektakl w wykonaniu grupy teatralnej „Spotkanie”,
  • „Białe Skrzydła”.

Kino w Świebodzińskim Domu Kultury

W Świebodzińskim Domu Kultury działa także kino, gdzie obejrzysz lubiane polskie filmy i bajki, w ostatnim czasie także w języku ukraińskim. Bilety do Świebodzińskiego Domu Kultury znajdziesz w kasie lub na stronie eBilet.pl         

Świebodziński Dom Kultury – koncerty

Jeżeli chodzi o koncerty, Świebodziński Dom Kultury organizuje wspaniałe wydarzenia o charakterze muzycznym. Gwiazdy – znane lub mniej popularne zabawiają zgromadzoną publiczność, zapewniając jej solidną dawkę dobrej zabawy w rytmie ulubionych dźwięków. Możesz nabyć m.in. bilet na koncert Kaśki Sochackiej. Zrób to wygodnie online bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony eBilet.pl.

Spotkania z muzyką mają tutaj różne wymiary. Odbywają się nie tylko koncerty, ale Świebodziński Dom Kultury zaprasza także na pokazy i zawody taneczne. Wszystkie wydarzenia cieszą się sporym zainteresowaniem publiczności.

Świebodziński Dom Kultury – bilety

Bilety do kina, bilety na koncerty oraz inne wydarzenia zamówisz online – na stronie ŚDK lub eBilet.pl. Wygodną opcją jest też rezerwowanie biletów telefonicznie, choć zazwyczaj będziesz wtedy zmuszony do osobistego odebrania ich w kasie oraz opłacenia.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Świebodziński Dom Kultury?
Świebodziński Dom Kultury mieści się przy ul. Piłsudskiego 39/41.
Jakie wydarzenia odbyły się w Świebodzińskim Domu Kultury?
Co organizuje Świebodziński Dom Kultury? Wydarzenia muzyczne, kulturalne, edukacyjne, rozrywkowe dla osób w każdym wieku! Niektóre z nich są cykliczne, a inne jednorazowe lub gościnne.
Kiedy został utworzony Świebodziński Dom Kultury?
Świebodziński Dom Kultury to miejsce z wieloletnią tradycją organizowania wydarzeń kulturowych i różnego rodzaju warsztatów.

Fani lubią też

Zobacz też