Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Hip Hop i Rap TNMK - koncert charytatywny z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy

TNMK - koncert charytatywny z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy

Organizator: H&H ENTERTAINMENT JAKUB WILCZYŃSKI

Opis

Opis

TNMK w Poznaniu! Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 23 sierpnia w poznańskiej Plaży Wilda. TNMK bilety na koncert już w sprzedaży. 

TNMK - Koncert z okazji Święta Niepodległości Ukrainy

Data i godzina rozpoczęcia imprezy oraz godzina otwarcia bram: 23.08.2022 Godzina 19:30

 

Będzie to najbardziej emocjonalne ukończenie sierpnia, które na nas czeka! Data koncertu jest nie lada symboliczną - w przededniu tak ważnego święta spotkamy się w ciepłym sierpniowym słońcu i zaśpiewamy razem!

 

UWAGA! Część kosztów ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na pomoc dla wojska ukraińskiego oraz do kilku wybranych hospicjów. Dołączmy więc do ważnej sprawy razem!

 

Jedno z najurokliwszych miejsc miasta Plaża Wilda Eco Village nad brzegiem rzeki Warty przygotowuje swoją scenę i przestrzeń dla WSZYSTKICH, czyich serce jest teraz razem z Ukrainą.

TNMK informacje

TNMK (Taniec na majdanie Kongo) to twórcy i czołowi promotorzy ukraińskiego hip-hopu, którzy już przeszło dwadzieścia lat posiadają kluczowe miejsce na rodzimej scenie. Tysiące koncertów, setki festiwali, ponad trzydzieści teledysków, dziesiątki filmów oraz płyt - to wszystko o nich.

 

Trzech uczestników zespołu - wokalista Ołeh Fagot Mychajluta, gitarzysta basowy Kostiantyn Żujkow i gitarzysta Jarosław Weriowkin dobrowolnie wstąpili do wojska wraz z rozpoczęciem totalnej wojny w Ukrainie: do obrony terytorialnej, Gwardii Narodowej oraz Sił Zbrojnych Ukrainy odpowiednio. Każdy z nich kontynuuje służbę, a na czas koncertów dostali kierownicze

zwolnienie, aby stanąć na pozycji art-obrony Ukrainy i móc wesprzeć kraj nie tylko wewnętrznie, ale też z zewnątrz. Celem przewodnim kampanii jest zbiór kosztów na pomoc krajowi.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn