Trendy

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Pop Tribute to Bee Gees

Tribute to Bee Gees

11-13.12.2023 Łódź, Warszawa, Opole

Organizer: Viva Music Sp. z o.o.

Tribute to Bee GeesTicketsAbout the eventLocation

TICKETS

Łódź

Tribute to Bee Gees
Monday
11.12.2023
19:30

Tribute to Bee Gees

Łódź, Klub Wytwórnia

Warszawa

Tribute to Bee Gees
Tuesday
12.12.2023
19:00

Tribute to Bee Gees

Warszawa, Progresja

Opole

Tribute to Bee Gees
Wednesday
13.12.2023
19:30

Tribute to Bee Gees

Opole, Stegu Arena

About the event

Zapraszamy na niezwykłe widowisko The Bee Gees Story prezentowane przez Italian Bee Gees. Tribute to Bee Gees bilety na trasę koncertową już w sprzedaży.

Zmiany dat

  • Łódź -  zmiana z dnia 19.05.2023 na dzień 11.12.2023
  • Opole - zmiana z dnia 20.05.2023 na dzień  13.12.2023:
  • Warszawa - zmiana z dnia 21.05.2023 na dzień 12.12.2024

Bilety zachowują swoją ważność w nowych datach.

Italian Bee Gees

Podobnie do fenomenalnych trzech braci Gibb tworzących oryginalny zespół Bee Gees, tak i Italian Bee Gees został utworzony przez utalentowanych trzech braci Egiziano. Swoja karierę rozpoczęli w lipcu 2000 roku od wykonania kilku utworów Bee Gees we włoskiej telewizji. Od tego czasu bracia wystąpili ponad 400 razy we Włoszech, a także dodatkowo w takich krajach jak Anglia, Niemcy, Hiszpania, Francja, Austria, Szwajcaria, Holandia, Belgia, Luksemburg a nawet w USA.

W roku 2009 bracia Egiziano zostali zaproszeni do Manchesteru w Anglii, by wziąć udział w koncercie galowym z okazji 50-cio lecia muzyki Bee Gees. Tam spotkali Barry’ego i Robina Gibb, którzy nazwali ich Italian Bee Gees. Od tego czasu nazwa ta jest wykorzystywana przez zespół. 

The Italian Bee Gees wraz z zespołem muzycznym kontynuują prezentowanie publiczności specjalnego brzmienia Bee Gees i emocji scenicznych, które mogą kreować tylko rodzeni bracia. Niestety oryginalnych Bee Gees nie ma już z nami, ale Italian Bee Gees kultywują pamięć o nich i powodują, że ich muzyka pozostaje nadal żywa.

The Bee Gees Story

Dodatkową atrakcja wydarzenia jest udział w nim Blue Weavera, brytyjskiego klawiszowca, kompozytowa i producenta, który był członkiem oryginalnego składu The Bee Gees w latach 1975 – 1982. W tym czasie występował na wszystkich nagraniach płytowych oraz koncertach zespołu oraz skomponował kilkanaście utworów z Barrym i braćmi. Od pięciu lat Blue współpracuje z The Italian Bee Gees występując z nimi na scenie.

Każdy kto przyjdzie na koncert powinien usiąść wygodnie i jeżeli zamknie oczy, nie uwierzy, że nie słucha właśnie oryginalnych Bee Geesów. A potem jak John Travolta zechcecie tańczyć.

Ten koncert nie jest tylko dla fanów The Bee Gees, ale dla każdego kto chce posłuchać prawdziwej żywej muzyki Bee Gees i tańczyć przy niej. Słuchać zespołu z niezwykłymi wokalistami, którzy zabiorą Was w inne miejsce i czas.

Regulamin dostępny tutaj

Show more

Location

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also