Klub 2progi

Klub 2progi

2progi to zlokalizowany w budynku dawnego hotelu Polonez – koncept muzyczno-eventowy. Obiekt ten znajduje się przy alei Niepodległości 36 w Poznaniu. To ponad 1000 metrów przestrzeni i 2 poziomy, które mają zapewnić nowe doznania i poprawę wymiaru wydarzeń.

Klub 2progi – o obiekcie

Niegdyś w miejscu tym znajdowało się hotelowe Piekiełko oraz kasyno. 2progi ma nadać obiektowi dawny blask i odnowić sławę jednego z najsłynniejszych miejsc w Poznaniu. Na poziomie -1 od 2020 roku znajduje się klub muzyczny, w którego stałym programie znaleźć można m.in. imprezy taneczne dla osób powyżej 30 roku życia, koncerty, imprezy cykliczne oraz rozmaite wydarzenia artystyczne.

 

2progi to klub urządzony w duchu modernizmu. Jest minimalistyczny i funkcjonalny, z dobrze przemyślaną przestrzenią. Na poziomie 0 znajduje się sala koncertowa. Rozwiązania, które tam zastosowano, są jedyne w swoim rodzaju – a przynajmniej w obrębie poznańskiej sceny muzycznej.

 

Klub 2progi tworzą pracownicy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży eventowej i gastronomicznej. Pełny profesjonalizm pozwala ekipie organizować wydarzenia na najwyższym poziomie, które spełnią ich potrzeby i oczekiwania. 

2progi – wydarzenia

Wydarzenia w 2progi przyciągają miłośników dobrej zabawy i muzyki na żywo. Bilety na wydarzenia sprzedają się jak świeże bułeczki. Co do tej pory odbyło się w klubie 2progi? Koncerty znanych polskich gwiazd, takich jak Marcelina, Sinatra Projekt, Punto Latino, Jan Młynarski i Warszawskie Combo Taneczne, Krzysztof Antkowiak, Neo Soul / Hip Hop Live Session vol. 6 | RR Brygada, Amazing Moments Night, na którym pojawili się Skytech, GREGORY, Arusha, Emdi, MATSON, DJ Hazel i inni, NEO SOUL HIP - HOP LIVE SESSION VOL.7 BRYGADA RR, Qry, Zetha, Olszakumpel, Gruby Mielzky, Mörk.

 

Dużą popularnością cieszył się koncert Nathana Evansa, czyli listonosza z Airdrie, który zdobył popularność na TikToku. Jego nagranie Wellerman cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności. Jest multiplatynowym artystą, jak również autorem świetnie sprzedającego się singla brytyjskiego. Wystąpił w programach Good Morning America, The Kelly Clarkson Show czy Saturday Night Live.

 

Publiczność tłumnie przybyła do 2progów na koncert ShataQS, która wyruszyła w trasę koncertową Fenix Live 2022. Artystka wydała w 2019 roku album, zatytułowany Fenix, w etniczno-transowym klimacie. Piosenkarka pragnie przekazywać publiczności pozytywne wartości i poruszać serca słuchaczy. Fenix to druga płyta ShataQS. W ramach koncertu premierowego wystąpiła na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej PPA we wrocławskim Teatrze Capitol.

2progi – wydarzenia 2022

Co już niebawem odbędzie się w klubie 2progi? Wydarzenia 2022, a wśród nich – koncert Birdpen, którzy wystąpią na scenie z szóstym albumem. Birdpen to muzyczny duet braci Dave’a i Mike’a Penów, którzy działają na rynku muzycznym od 2003 roku. Najnowszy krążek artystów – All Function One, który powstał w okresie pandemii. Motywem przewodnim jest strach i samoizolacja. To album o samotności, ludziach, których nikt nie dostrzega, ale także o nadziei na poprawę i przetrwaniu trudnego czasu. Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu – należy mieć przy sobie ważny bilet!

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się 2progi?
    2 progi znajdują się przy alei Niepodległości 36 w Poznaniu.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w 2progi?
    W 2 progi odbyło się wiele wydarzeń, m.in. koncerty Marceliny, Punto Latino, Jana Młynarskiego i Warszawskiego Combo Tanecznego, Krzysztofa Antkowiaka, Amazing Moments Night, na którym pojawili się Skytech, GREGORY, MATSON, Arusha, Emdi, DJ Hazel i inni, Sinatra Projekt, NEO SOUL HIP - HOP LIVE SESSION VOL.7 BRYGADA RR, Qry, Zetha, Gruby Mielzky, Mörk i wiele innych.

  • Kiedy został utworzony 2progi?
    2progi utworzone zostały w 2020 roku.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Klub 2progi
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Al. Niepodległości 36
61-714 Poznań

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/