Newsletter

Trendy

drift-masterswe-will-rock-youopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-ksw
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego

Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego

Organizer: SWIK Nasze Miasto Wrocław

About the eventArtists

About the event

Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego! Zapraszamy 26 maja do klubu Lizard King w Toruniu na koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Michała Bobera, znakomitego wokalisty znanego m.in. z finałów 11. edycji The Voice of Poland 2020. Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego bilety na koncert już w sprzedaży

O koncercie 

W repertuarze koncertu znalazły się takie utwory jak m.in. „Opowiadaj mi tak", „Rzuć to wszystko co złe", „Lubię wracać tam gdzie byłem", „Zacznij od Bacha", „Z Tobą chcę oglądać świat", „Jeden krótki dzień", „Zabiorę Cię dziś na bal", „Izolda", "Kochaj mnie", "Odjechałaś tak daleko" i wiele innych.

 

Wieczór muzycznych wspomnień poprowadzi zespół w składzie:

  • Michał Bober - wokal
  • Monika Wiśniowska-Basel - wokal (gościnnie)
  • Dominik Gawroński - trąbka
  • Tomasz Jędrzejewski - piano
  • Piotr Treliński - gitara
  • Piotr Nosal - bas
  • Tomasz Garbera - perkusja

Zbigniew Wodecki informacje

Pierwsze muzyczne kroki stawiał w grupie Anawa, w krakowskiej Piwnicy pod Baranami i w zespole akompaniującym Ewie Demarczyk. W 1972 roku zadebiutował jako piosenkarz na Festiwalu w Opolu. Urodził się 6 maja 1950 w Krakowie, zmarł 22 maja 2017 w Warszawie. 

 

Multiinstrumentalista, piosenkarz, aktor, kompozytor, aranżer, osobowość telewizyjna. Sam o sobie mówił, że jest „śpiewającym muzykiem". Cechy charakterystyczne: bujna fryzura, skrzypce, trąbka i uśmiech, który podyktowany był jego życzliwością i wyjątkowym poczuciem humoru. Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Czarował głosem, stylem i talentem. Aż trudno uwierzyć, że mówi się i pisze o nim w czasie przeszłym. Została na szczęście jego muzyka.

Michał Bober informacje

Wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek "SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Od 2001 roku członek Opole Gospel Choir. Swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów wokalnych oraz jako wolny słuchacz na Wyższej Państwowej Szkole Estradowo-Jazzowej w Moskwie. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i na Łotwie.

 

Artists

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn