Arena Kalisz
Arena Kalisz
Arena Kalisz
Arena Kalisz

Arena Kalisz

Hala Sportowo-Widowiskowa "Arena Kalisz"- najnowocześniejsza hala sportowo-widowiskowa w Wielkopolsce. Zlokalizowana przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22–24. To największa inwestycja sportowa ostatnich dziesięcioleci, a może nawet największa w dziejach miasta. Wcześniej miasto nie miało w planach budowy tak dużego obiektu. Pomysł pojawił się w chwili, kiedy powstało nowoczesne gimnazjum na Dobrzecu.

Obiekt, który należy do Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu organizuje liczne wydarzenia, głównie o charakterze sportowym, ale nie tylko! Koncerty w Arenie Kalisz czy inne eventy rozrywkowe zawsze cieszą się tutaj dużym zainteresowaniem. Bilety do Areny Kalisz trzeba wtedy kupować odpowiednio wcześniej, aby nie było ryzyka, że spóźnisz się z rezerwacją.

Najczęściej zasiadający na trybunach mogą kibicować zawodnikom piłki nożnej, ręcznej, siatkówki, sportów walki (boks, judo, zapasy), gimnastyki sportowej, skoku o tyczce, szermierki. Arena Kalisz to gwarantowane emocje!

Arena Kalisz – wydarzenia

W Arena Kalisz odbyło się już wiele interesujących wydarzeń. Na przestrzeni lat były to zarówno eventy sportowe, jak i muzyczne czy rozrywkowe. Do najgłośniejszych bez wątpienia zaliczają się występy kabaretów – Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, Paranienormalni, Nowaki, K2, Neo-nówka. Wydarzenia 2022 Arena Kalisz zapowiadają się równie ciekawie! Choć w ostatnim czasie obiekt zajmuje się głównie organizacją wydarzeń sportowych to i tak warto śledzić harmonogram oraz planowane eventy.

Arena Kalisz – wydarzenia 2022

Sprawdzasz wydarzenia 2022? Arena Kalisz ma dla Ciebie wiele ciekawych propozycji! Jeżeli znajdziesz wśród nich coś interesujące, w czym zechcesz wziąć udział sam lub z najbliższymi, to nie zwlekaj z rezerwacją miejsc. Bilety do Areny Kalisz kupisz online na stronie eBilet.pl Spiesz się, bo zazwyczaj ich ilość jest ograniczona.

Arena Kalisz – koncerty

Koncerty w Arenie Kalisz to zawsze ciekawe wydarzenia! Na deskach scen, które się tutaj rozkładają mieli okazję występować już:

 • Enej,
 • Beata i Bajm,
 • Blue Cafe,
 • Perfect,
 • Mrozu,
 • Kombii,
 • Sylwia Grzeszczak,
 • Andrzej Piaseczny.

Jak widzisz Arena Kalisz ma do zaoferowania wiele ciekawych eventów, które cieszą się sympatią zarówno mieszkańców, jak i turystów. Warto śledzić na bieżąco harmonogram wydarzeń, żeby odpowiednio wcześniej zarezerwować bilety.

Arena Kalisz – bilety

Bilety na koncerty w Arenie Kalisz nabędziesz w kasie obiektu lub wygodnie przez Internet. Sprawdź dostępność na stronie eBilet.pl i zamów dla siebie oraz swoich przyjaciół w korzystnych cenach.

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Arena Kalisz?
  Arena Kalisz znajduje się przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24, 62-800 Kalisz

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Arenie Kalisz?
  Arena Kalisz to miejsce występów artystycznych i kulturalnych. Obiekt ze względu na swój charakter specjalizuje się głównie w organizowaniu imprez sportowych w ramach takich wydarzeń jak Liga Europejska Siatkówki, Liga Koszykówki, Tauron Basket Liga, Liga Piłki Ręcznej, Turniej Szczypiorno Cup.

 • Kiedy została utworzona Arena Kalisz?
  Budowa Areny Kalisz rozpoczęła się w 2005 roku, a obiekt został oddany do użytku w listopadzie 2006 roku.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Arena Kalisz
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Sawickiej 22-24
62-800 Kalisz

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/