Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting
Home Venue Targi Kielce

Targi Kielce

Kielce, Zakładowa 1
Targi KielceDesctiptionEventsPerformedVenues nearbyFans also like

Desctiption

Kielecki ośrodek targowo-wystawienniczy powstał w 1992 roku i składa się z siedmiu połączonych ze sobą hal o łącznej powierzchni 36 000 m2. Obiekt znajduje się w pobliżu węzła drogowego Kielce Zachód, na ulicy Zakładowej 1. Do najpopularniejszych wydarzeń w Targi Kielce należą m.in. targi rolnicze AGROTECH czy MSPO - targi przemysłu obronnego. Inne ciekawe imprezy to np. Targi Pracy, Targi Ślubne czy Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych. W roku 2013 do obiektu dołączyło nowoczesne i funkcjonalne Centrum Kongresowe, które dysponuje 19 salami, z których jedna znajduje się na szczycie wieży widokowej.

Targi Kielce wydarzenia kulturalne

Targi Kielce to przede wszystkim biznes, handel i technologie, ale nie tylko. Odbywa się tam Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej Przy Kominku, a w październiku 2018 roku w Ramach Ogólnopolskiego Kongresu Edukacji zorganizowano tam turniej szachowy dla uczniów z woj. świętokrzyskiego. Targi Kielce otrzymały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień takich jak Lider Polskiego Biznesu, Ambasador Polskiej Gospodarki czy Dobry Pracodawca. Co roku wystawy w obiekcie odwiedza ponad 200 000 zwiedzających.

Targi Kielce Bilety

Szukasz biletów na wydarzenia organizowane w Targach Kielce? Aktualne informacje, daty i bilety znajdziesz w naszym serwisie - bądź na bieżąco. Już teraz zaplanuj wizytę w Kielcach i poszerz zasób swojej wiedzy, dzięki fantastycznym targom.

Events

Current
Recommended for you
Completed

No current events

Click 'Subscribe' and we will send you a message about events organized there.

Performed

Venues nearby

Fans also like

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn