Amfiteatr w Dolinie Charlotty

Amfiteatr w Dolinie Charlotty

Dolina Charlotty znajduje się ok. 10 km od morza oraz od Słupska. Jej powierzchnia to 120ha. Zlokalizowany jest tu obiekt wypoczynkowy, restauracja Charlotta, Spa Bali Hai ze strefą Wellness (z sauną, basenami, jacuzzi, salą fitness), Rock Pub z bilardem i kręgielnią. Nieopodal znajduje się również druga restauracja – Gościniec, położona na wyspie Jeziora Zamełowskiego.

 

Na obszarze Doliny Charlotty znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych: Wodne Zoo Safari, Zoo z Krainą Bajek, Fokarium, rowery wodne, kajaki, przejażdżki konno, wędkowanie, dmuchańce, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej. To niesamowite miejsce pozwala zrelaksować się od miejskiego zgiełku i odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody.

Amfiteatr w Dolinie Charlotty – wydarzenia i koncerty

W Doliny Charlotty znajduje się także amfiteatr, przeznaczony dla 10 000 osób. Miejsce to znane jest z niezapomnianych festiwali, koncertów muzyki klasycznej, nocy kabaretowych oraz wielu innych imprez. Możliwa jest tu również organizacja imprez motorowych i biegowych.

 

Koncerty w Dolinie Charlotty to przede wszystkim niezwykła otwarci ludzie i wyjątkowa atmosfera, która pozwala w pełni cieszyć się zabawą i muzyką. Amfiteatr leśny położony jest w pięknej, kameralnej lokalizacji, która daje poczucie bliskiego kontaktu z przyrodą.

 

W amfiteatrze w Dolinie Charlotty odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, które przyciągają tłumy widzów, spragnionych doskonałej zabawy. Wśród nich ogromną popularnością cieszy się m.in. Festiwal Legend Rocka, który odbywa się tu cyklicznie od 2007 roku. To wspaniałe i niezapomniane, które wpisało się na stałe w kalendarz najciekawszych letnich wydarzeń w Polsce.

 

Festiwal Legend Rocka to niezapomniane przeżycia, niezwykła muzyka i cudowne wspomnienia. Do tej pory na scenie pojawili się m.in. Bob Dylan, ZZ TOP, Robert Plant, Deep Purple, Foreigner, Ray Manzarek & Robby Krieger of The Doors, Korn, Bryan Ferry, Status Quo, John Fogerty, Billy Idol, Waterboys, Marillion, Los Lobos, Uriah Heep, Bonny Tyler i Carlos Santana. Ten ostatni, podczas swojego występu, oczarował publiczność słowami „odnalazłem tu drugi dom”. Ofiarował amfiteatrowi własnoręcznie podpisaną gitarę, którą można zobaczyć w holu głównym Doliny Charlotty.

 

W 2019 roku, z okazji 10-lecia Resort & SPA, odbył się koncert polskich gwiazd, na którym pojawili się Paweł Domagała, Daria Zawiałow, Kasia Nosowska i Organek. Wydarzenie odniosło sukces i pod nazwą Charlotta Rock Festival wpisało się na stałe w cykliczny repertuar Doliny. Koncerty te skierowane są zarówno do młodszego, jak i starszego pokolenia – amfiteatr zapełniony jest niemal zawsze w całości, a bilety – wyprzedane długo przed wydarzeniem.

Amfiteatr w Dolinie Charlotty – koncerty 2022

A już niebawem wielkie wydarzenie – koncert Alice Cooper w Dolinie Charlotty! Gwiazda po 10 latach powróci do Polski w ramach trasy promującej album Detroit Stories. Wydarzenie w Polsce odbędzie się 15 czerwca 2022 roku. Jako gość specjalny wystąpi na scenie Michael Monroe, założyciel i wokalista w zespole metalowym Hanoi.

Często zadawane pytania dotyczące Amfiteatru w Dolinie Charlotty

Gdzie znajduje się Amfiteatr w Dolinie Charlotty?

Amfiteatr w Dolinie Charlotty znajduje się nieopodal Słupska w województwie pomorskim, na pograniczu miejscowości Zamełowo i Strzelinko.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Dolinie Charlotty?

W Amfiteatrze w Dolinie Charlotty odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, głównie spektakle teatralne i koncerty. Dużą popularnością cieszą się festiwale muzyczne: Festiwal Legend Rocka, na którym zagrali m.in.: Bob Dylan, Deep Purple, Ray Manzarek & Robby Krieger of The Doors, Bryan Ferry, Status Quo, Korn, Billy Idol, a także Charlotta Rock Festival, na którym mieli okazję wystąpić m.in. Daria Zawiałow, Kasia Nosowska czy Organek.

 

Kiedy został otwarty Amfiteatr w Dolinie Charlotty?

Amfiteatr w Dolinie Charlotty został otwarty w 2007 roku.

 

 

show more... hide

Fan Alert

expand hide

Amfiteatr w Dolinie Charlotty
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Strzelinko 14
76-200 Słupsk

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/