Newsletter

Trendy

drift-masterswe-will-rock-youopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-ksw
Home Artist Michał Sitarski

Michał Sitarski

Michał SitarskiDescriptionEventsMichał Sitarski - Często zadawane pytaniaFans also like

Description

Michał Sitarski to urodzony w 1977 we Wrocławiu aktor cieszący się dużą popularnością. Studiował na  Wydziale Lalkarskim we Wrocławiu oraz w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.

Początek kariery aktorskiej Michała Sitarskiego 

Michał Sitarski podczas studiów zadebiutował rolą w spektaklu w Krakowie. Wcielił się wtedy w postać Gościa w Wiśniowym sadzie Czechowa w reż. Remigiusza Brzyka w Teatrze Starym w Krakowie

 

Michała Sitarskiego można było również oglądać w krakowskim Teatrze im. Słowackiego w Kaliguli  Alberta Camusa w reż. Agaty Dudy-Gracz jako Kat oraz w warszawskim Teatrze Rozmaitości.  W latach 2005–2008 występowała w telewizji w serialu Egzamin z życie, w którym wcielił się w postać Konrada Kopczyńskiego.

 

Michała Sitarskiego można również zobaczyć w spektaklu w Warszawie oraz innych polskich miastach. Obecnie gra między innymi w Przygodzie z ogrodnikiem, gdzie występuje u boku Anny Muchy i Katarzyny Cichopek.

 

Events

Current
Recommended for you
Completed
O mało co...

O mało co...

29.05-11.09.2023

Gdańsk, Warszawa, Wrocław

Przygoda z ogrodnikiem

Przygoda z ogrodnikiem

03.06-24.09.2023

Katowice, Kraków, Mińsk Mazowiecki i inne

Wariatkowo Sp.Z o.o.

Wariatkowo Sp.Z o.o.

09.06-20.08.2023

Warszawa

Michał Sitarski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michał Sitarski?

Miejscowości, w których Michał Sitarski wystąpi w najbliższym czasie: Gdańsk, Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice, Mińsk Mazowiecki.

Fans also like

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn