emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Jazz i Blues Benefis urodzinowy Urszuli Dudziak | Jazz & More MOXO Warsaw Festival

Benefis urodzinowy Urszuli Dudziak | Jazz & More MOXO Warsaw Festival

22.10.2023 Warszawa

Organizator: AMVOX INTERNATIONAL Sp. z o.o.

od 250,00 zł
Benefis urodzinowy Urszuli Dudziak | Jazz & More MOXO Warsaw FestivalBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

80 lat dookoła świata - Benefis urodzinowy Urszuli Dudziak | JAZZ & MORE MOXO WARSAW FESTIVAL
niedziela
22.10.2023
20:00

80 lat dookoła świata - Benefis urodzinowy Urszuli Dudziak | JAZZ & MORE MOXO WARSAW FESTIVAL

Warszawa, MOXO Restaurant & Club (Fabryka Norblina)

O wydarzeniu

Przed nami prawdziwa gwiazda festiwalu Jazz & More: Urszula Dudziak z wyjątkową okazją, benefisem urodzinowym „80 lat dookoła świata”- bilety na koncert już w sprzedaży!

Urszula Dudziak informacje

Polska wokalistka i kompozytorka jazzowa. Uznana za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie. Występowała i nagrywała wspólnie z takimi muzykami jak: Krzysztof Komeda, Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Nina Simone, Sting i wielu innych.  

Koncertowała niemalże we wszystkich krajach Europy, Azji i obu Ameryk, w tym w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall oraz podczas Newport Jazz Festival.

Można by było wyliczać jej niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną, ale muzyka, to tylko cześć Urszuli Dudziak. Kobiety, która posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa supermoc. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, robi spotkania „Power Speech”, napisała 2 książki („Wyśpiewam Wam Wszystko” i „ Wyśpiewam Wam Wiecej”) oraz jest youtuberką, która aktywnie prowadzi swojego Vloga.  Ma do dyspozycji wiele kanałów, na każdym nich inną grupę docelową. 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też