Teatr Rozrywki w Chorzowie

Teatr Rozrywki w Chorzowie

Chorzowski obiekt to miejsce o wyjątkowo barwnej historii. Jakie atrakcje oferuje Teatr rozrywki w Chorzowie? Bilety umożliwiają przede wszystkim wstęp na spektakle muzyczne, tytuły komediowe i dramaty.

Jakie wstępy cieszą się popularnością wśród osób odwiedzających Teatr Rozrywki w Chorzowie? Wydarzenia chorzowskiej placówki z pewnością zainteresują młodą widownię. Program bogaty jest w przedstawienia muzyczne dla dzieci, które dostarczają oglądającym treści edukacyjnych. Dwie sceny, wybitni reżyserzy i utalentowani artyści – to tylko niektóre z licznych zalet, wyróżniające Teatr Rozrywki w Chorzowie.

Teatr Rozrywki w Chorzowie – wydarzenia i koncerty

Jakich spektakli oczekują odwiedzający Teatr Rozrywki w Chorzowie? Wydarzenia 2022, które spotykają się z dużym wyczekiwaniem przez miłośników sztuki, to przede wszystkim nadchodzące premiery. W październiku zaprezentowana zostanie komedia „Harold i Maude”. Jak zaznaczają twórcy, spektakl propaguje pochwałę życia i odrzucenie stereotypów. Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się bliżej pory jesiennej.

Które z musicali będą cieszyć się największym zainteresowaniem widzów Teatru Rozrywki w Chorzowie? Spektakle zaplanowane na nadchodzące miesiące to również powroty kultowych dzieł. „Zakonnica w przebraniu” to widowisko, które otrzymało liczne wyróżnienia, m.in. nominację do nagrody artystycznej Złote Maski 2020. Bilety na przedstawienie muzyczne dostępne są dla widzów powyżej 14 roku życia.

Teatr Rozrywki w Chorzowie. Spektakle z ostatnich lat

Jakie widowiska przyniosły największą sławę Teatrowi Rozrywki w Chorzowie? Wydarzeniem, które pomogło zdobyć placówce renomę na arenie międzynarodowej, był autorski spektakl Józefa Szajny pt. „Ślady”. Sztuka zaprezentowana została zarówno na scenach polskich teatrów jak i za granicą.

Repertuar własny to jedna z cech, która wyróżnia Teatr Rozrywki w Chorzowie. Spektaklami, które cieszyły się ogromną popularnością, były polskie prapremiery musicali. Na scenie zaprezentowano takie widowiska, jak: „Dzisiaj wielki bar w Operze” Tuwima, „Piekło i Raj” Prusa czy „Gottland” Szczygała.

Teatr Rozrywki w Chorzowie. Wydarzenia dla dzieci

Chorzowski obiekt słynie z przedstawień kierowanych do najmłodszych. Historię Marty Guśniowskiej pt. „Czarno na białym” zaprezentowano dziesiątki razy na scenie Teatru Rozrywki w Chorzowie. Bilety na spektakl cieszą się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając na widownię całe rodziny.

Jakie atrakcje dla dzieci organizuje Teatr Rozrywki w Chorzowie? Wydarzenia 2022 bogate są w treści edukacyjne. Spektaklom teatralnym nie brakuje treści edukacyjnych. Chorzowska placówka zachęca najmłodszych do aktywnego uczestnictwa w warsztatach teatralnych. Jak wyglądają lekcje organizowane przez Teatr Rozrywki w Chorzowie? Bilety na zajęcia pozwalają młodym aktorom na wzięcie udziału w przygotowaniach prawdziwego spektaklu. Co więcej, dzieci mają okazję zaprezentować swoją pracę na scenie teatralnej.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Teatr Rozrywki w Chorzowie?
    Budynek Teatru znajduje się na ulicy Marii Konopnickiej 1 w Chorzowie. Obiekt położony jest nieopodal chorzowskiego rynku, w doskonale skomunikowanej części miasta. Na ulicy znajduje się przystanek, który umożliwia sprawne przejazdy komunikacją miejską. Linie tramwajowe, które funkcjonują na trasie to m.in. T0, T6, T9 czy T11.  

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Teatrze Rozrywki w Chorzowie?
    Chorzowska scena prezentuje różnorodne propozycje repertuarowe. Spektakle taneczne, musicale, przedstawienia dla dzieci – to tylko nieliczne z widowisk, jakie zobaczyć można w śląskim teatrze.

  • Kiedy został utworzony Teatr Rozrywki w Chorzowie?
    Chorzowski teatr rozpoczął działalność w 1976 roku. Powołano wtedy do życia teatr rewirowy – Music-Hall. Jego siedzibą został budynek przedwojennego hotelu Graf Reden, który funkcjonował wówczas jako Dom Kultury Huty Kościuszko. Kolejne lata przyniosły renowacje, dzięki którym teatr został dostosowany do nowoczesnych potrzeb.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Teatr Rozrywki w Chorzowie
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Konopnickiej 1
41-500 Chorzów

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/