GOKSiR w Przecławiu

GOKSiR w Przecławiu

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, czyli GOKSiR w Przecławiu to nowoczesna instytucja kultury Pomorza Zachodniego. Funkcjonuje od 16.09.2019 roku. To miejsce organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez, koncertów, a także obiekt sportowy, dedykowany głównie mieszkańcom gminy Kołbaskowo i najbliższej okolicy. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu znajduje się przy ul. Rekreacyjnej 1.

GOKSiR w Przecławiu - o obiekcie

GOKSiR w Przecławiu składa się z kilku części o różnych funkcjonalnościach. Jedną z nich jest moduł sportowy – z basenem, siłownią, salą fitness, boiskami sportowymi, kortami tenisowymi, ścieżkami biegowo-rowerowymi oraz jacuzzi. To właśnie tu goście mogą zadbać o zdrowie i sylwetkę.

 

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu to miejsce, w którym rozwija się życie towarzyskie i kulturalne. W obiekcie funkcjonuje kino Zachód, restauracja oraz cztery sale szkoleniowo-dydaktyczne, wyposażone w sprzęt multimedialny. Ale to nadal nie wszystko – w GOKSiR mogą odbywać się wydarzenia na żywo – występy kabaretów, spektakle teatralne, koncerty gwiazd, pokazy i wiele innych. Piękna sala koncertowa, zaplecze estradowo-techniczne, garderoby i ogromna scena pozwalają na organizację najlepszych eventów w regionie!

GOKSiR – wydarzenia i koncerty

W ośrodku kulturalno-rozrywkowym odbyło się do tej pory wiele niezapomnianych wydarzeń kulturalnych i imprez. Bilety na koncerty w GOKSiR w Przecławiu cieszyły się ogromną popularnością – nic dziwnego – na scenie wystąpiły gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. Odbyły się tu koncerty LemON, Happysad, Agnieszka Chylińska, Acid Drinkers, The Dumplings, John Porter, IRA, Pidżama Porno i wielu innych muzyków.

 

Wielkimi wydarzeniami są zawsze przedstawienia teatralne – widzowie mają możliwość zobaczyć ulubionych aktorów serialowych i filmowych na żywo. Publiczność doskonale bawiła się m.in. na spektaklach Pół na pół, Przychodzi baba do lekarza, Wszystko o mężczyznach, Szalone Nożyczki, Dobry wieczór, to my!

GOKSiR – koncerty 2021/2022

A już niebawem – kolejne spektakle i koncerty w Przecławiu! Na scenie wystąpi zespół Illusion, NIKT, Chicken Legs oraz Ploretaryat – legendy polskiego rocka, Kazik, Fisz Emade Tworzywo, a jesienią 2022 – odbędzie się Mini Festiwal Reggae: pojawią się tu Bas Tajpan, Ras Luta i Habakuk. Nie czekaj na ostatnią chwilę – kup bilet i spotkaj ulubionych artystów na żywo w Przecławiu!

Często zadawane pytania dotyczące GOKSiR w Przecławiu

Gdzie znajduje się GOKSiR?

GOKSiR znajduje się w Przecławiu przy ul. Rekreacyjnej, nieopodal Szczecina, w gminie Kołbaskowo.

 

Kiedy został wybudowany GOKSiR?

GOKSiR wybudowany został w 2019 roku. To nowoczesny ośrodek sportu, kultury i rekreacji.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w GOKSiR?

W GOKSiR odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Na scenie pojawili się znani polscy muzycy i wykonawcy, a wśród nich – Kamil Bednarek, zespół LemON, Happysad, The Dumplings, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Łzy i wiele innych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się spektakle teatralne – Szalone Nożyczki, My hrabiny nie płaczemy, Dobry wieczór, to my! 

show more... hide

Fan Alert

expand hide

GOKSiR w Przecławiu
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

ul. Rekreacyjna 1
72-005 Przecław

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/