Kategorie
eBilet

sanah

High Festival 2024: sanah wystąpi na Stadionie Śląskim. Kogo jeszcze zobaczymy?

Fot. Materiały promocyjne

To już potwierdzone! Znamy już prawie cały skład festiwalowego line-upu High Festival 2024! Organizatorzy podali nazwiska 10 z 12 artystów. Sprawdź, kogo jeszcze zobaczymy.

Artykuł może zawierać autopromocję eBilet.pl.

High Festival Silesia zawita na chorzowski Stadion Śląski 15 i 16 sierpnia.

W ciągu dwóch dni imprezy zaplanowano łącznie 12. pełnogodzinnych koncertów. Organizatorzy High Festival zapowiadają, że w tym roku szykują dla publiczności prawdziwą muzyczną fiestę:

“Dla naszego festiwalowego lineup’u naprawdę warto przyjechać w sierpniu na Stadion Śląski. Zaprosiliśmy na naszą scenę plejadę najlepszych wykonawców. Ich koncerty to niesamowity artyzm, energia ale i profesjonalizm” – mówi Marcin Bachara, producent i pomysłodawca High Festival, z agencji High Events. 

Organizator ogłosił już nazwiska prawie wszystkich występujących na Festiwalu (czekamy na dwie ostatnie festiwalowe gwiazdy). Udało się skomponować bardzo bogaty i różnorodny skład festiwalowego lineup’u. Na wszystkich fanów dobrych dźwięków czeka solidna porcja doskonałej muzyki. To naprawdę eklektyczny kalejdokop brzmień! Usłyszymy najważniejszych przedstawicieli sceny pop i hip hop. Nie zabraknie też elektroniki i alternatywnych brzmień.

Festiwal 15 sierpnia otworzy sanah Następnie na scenie kolejno zagrają Tribbs, Kacperczyk, Bryska i Vito Bambino.

Kolejnego dnia, czyli 16 sierpnia, nowe muzyczne emocje zapewni Chivas, PRO8L3M, Szpaku, Kukon i Paktofonika

„Jestem przekonany, że polski rynek muzyczny ma wiele do zaoferowania słuchaczom. Jest różnorodny, oryginalny, rozwijający się, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pracując od lat z artystami, przekonałem się, że muzyka umie zmieniać świat, łączy pokolenia, kumuluje pozytywne emocje” –  mówi Marcin Bachara. 

High Festival

Stadion Śląski – którego pojemność sięga nawet 85 000 widzów! – to scena godna największych imprez muzycznych w Polsce. Takim wydarzeniem ma być właśnie High Festival Silesia, czyli cykl letnich festiwali, których – jak mówią jego organizatorzy – nie powinno się pominąć, jeśli trzyma się rękę na muzycznym pulsie: 

“Fanów muzyki czekać będą dwa dni wypełnione pełnowymiarowymi koncertami największych gwiazd polskiej sceny, wśród których nie zabraknie również czołowych przedstawicieli sceny hip hopowej” – zapewnia Marcin Bachara. 

Wcześniejsze dwie edycje High Festival – w 2022 i 2023 roku – odbyły się w zachodniopomorskim Szczecinku. Wystąpili na nich między innymi Mery Spolsky, Mata, Tymek, Malik Montana i Blanka.

Zdaniem Marcina Bachary High Festival Silesia to jednak niezależna, oddzielna od tej szczecineckiej, impreza. Spodziewać się więc można większego, wielkostadionowego rozmachu oraz zupełnie nowej energii i jakości.