Kategorie
eBilet

Redakcja eBilet NOW

Jan Kaliński

Redaktor naczelny magazynu eBilet Now. Odpowiada w eBilet za zaangażowanie użytkowników. Wcześniej szef strony głównej Allegro. Karierę dziennikarską zaczynał w Pulsie Biznesu, przez kilka lat związany z Wirtualną Polską gdzie był m.in. wydawcą strony głównej i prowadzącym serwis Turystyka.

Wojciech Patatyn

Redaktor prowadzący magazynu eBilet NOW. Dumnie reprezentuje barwy eBilet.pl (Grupa Allegro). Kiedyś strona główna Wirtualnej Polski, później strona główna Allegro. Wolne chwile przeznacza na zgłębianie historii starożytnego Rzymu, literaturę grozy i komiksy. Kumpel Adama Iwanowskiego.

Adam Iwanowski

Za dnia Product Owner magazynu eBilet NOW, gamer wieczorami. Ojciec (kota) na pełen etat. Kiedyś związany z dużymi kampaniami na Allegro, teraz związany głównie z kampaniami wojennymi przeciwko obcym zagrażającym Ziemi. W wolnych chwilach czyta. Kumpel Wojtka Patatyna.

Jacek Stasiak

Dziennikarz magazynu eBilet NOW. Od lat związany z branżą muzyczną. Swoją przygodę rozpoczął od pracy w klubie muzycznym “Afera”, po kilku latach przeniósł się do agencji koncertowej Prestige MJM. Odpowiedzialny był za organizację takich koncertów jak Justin Bieber (Kraków), Justin Timberlake (Gdańsk), Dave Matthews Band (Warszawa) czy Queen + Adam Lambert (Łódź). Obecnie pracuje w eBilet.pl gdzie rozwija cykl wywiadów pod szyldem “Kultura Osobista” oraz odpowiada za współpracę z najważniejszymi partnerami firmy. Po godzinach zrzeszony pod szyldem VIDEO BROTHERS MUSIC gdzie prowadzi autorski kanał #MusicInsider. Entuzjasta Strategy&Future, języka niemieckiego i koszykówki.

Martyna Kościelnik

Dziennikarka magazynu eBilet NOW. Studentka dziennikarstwa i pasjonatka muzyki. “W moich żyłach od zawsze płynie rock, metal i ich pochodne. Znajdziecie mnie zarówno wśród koncertowego tłumu, jak i na spokojnych, górskich szlakach”.

Aleksandra Gieczys

Dziennikarka magazynu eBilet NOW. Najchętniej pisze o muzyce klasycznej, jazzie, teatrze i sztuce współczesnej. Wcześniej publikowała m.in. w Gazecie Wyborczej, OKO.press, Archiwum Osiatyńskiego, Formacie, Artluku i Magazynie Sztuki.

Urszula Korąkiewicz

Dziennikarka magazynu eBilet NOW. Wieloletnia dziennikarka i redaktorka Wirtualnej Polski. Głównie związana z muzyką, filmem, szeroko pojętą popkulturą i szczyptą show-biznesu. Miłośniczka teatru i kina, zarówno tego dobrego, jak i złego.
“Od lat piszę o wielu aspektach kultury. Ale najczęściej i najchętniej właśnie o muzyce. Jestem w niej zakochana bez reszty. Gatunki to dla mnie pomosty, dzięki którym chodzę po frapujących ścieżkach. Po drodze chłonę tę najróżniejszą muzykę jak gąbka. W związku z tym, prawie nic nie powstrzyma mnie przed pójściem na koncert czy wyjazdem na festiwal. Mówią, że jestem dobrą słuchaczką, a ja dodam, że paradoksalnie niezłą gadułą. Nade wszystko cenię spotkania z ludźmi (i trafny, choć często ubogi dowcip kwitnący w rozmowach)”.

Jakub Wojakowicz

Dziennikarz magazynu eBilet NOW. Od ponad dekady uwikłany w relację z polskim hip-hopem, którą sam określa mianem syndromu sztokholmskiego. Dużo mniej skomplikowana jest jego relacja z indie-artowymi gatunkami, kinem, grami czy angielską piłką nożną – po prostu je kocha. Związany ze społecznością grupy Sajko. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie im. Jana Pawła II w Krakowie.

Igor Wiśniewski

Współpracownik magazynu eBilet NOW. Słuchacz, gamer, miłośnik nieśmiesznych memów. Współpracownik tygodnika Plus Minus Rzeczpospolitej. W przeszłości jego teksty publikowano m.in. na łamach Rytmów, Popkillera i Noizza. Pierwsze dziennikarskie kroki stawiał jako redaktor Studenckiego Radia “ŻAK” Politechniki Łódzkiej. Ceni zabawę słowem i dobre jedzenie. Maruda z powołania.

Maja Kozłowska

Współpracownik magazynu eBilet NOW. “Kiedyś jeździłam w trasę za swoimi ulubionymi zespołami, dziś o nich piszę (choć wciąż zdarza mi się robić fikołki, jak czekanie kilku godzin w kolejce na pierwszy rząd). Oprócz muzyki kręci mnie kino, LEGO i Londyn. Kocham też jedzenie na mieście. Byłam redaktorem prowadzącym działu Alternatywa w redakcji rytmy.pl a obecnie jestem redaktorem w serwisie vibez.pl – portalu dla Gen Z z grupy Wirtualna Polska”.

Maciek Tomaszewski

Współpracownik magazynu eBilet NOW. Prowadzi na FB fanpage popkulturalny “Słodkogorzkie“, na którym pisze o rzeczach ważnych i zupełnie nieistotnych. Współprowadzi w internetowym Resecie Obywatelskim cotygodnik filmowo – serialowy “Miejsca nienumerowane”. Pisał dla “Onetu”, “Dziennika”, “Machiny”, “Pulpa”, “Aktivista”. Prowadził autorskie audycje muzyczne w Radio Kampus i Radio Bajka. Fan Ru Paul’s Drag Race i smutnych dziewczyn z gitarami. Gdy nie czyta, nie słucha, nie ogląda i nie pisze wspiera prawnie szeroko rozumiane środowiska twórcze.

Klaudia Jaroszewska-Kotradii

Współpracowniczka magazynu eBilet NOW.  Multipasjonatka, która nie potrafi usiedzieć w miejscu. Zafiksowana na punkcie rozwoju i zdobywania wiedzy wszelakiej. Prywatnie mama, żona i kreatywna dusza, która na równi uwielbia Sanah i The Hardkiss.