Kategorie
eBilet

sanah

Uczta nad morzem. sanah na Sunset Square!

Fot. Materiały promocyjne

Sanah zagra już 8 sierpnia na festiwalu Sunset Square w Gdyni. Będzie to dla artystki pierwszy od dawna występ festiwalowy.

Artykuł może zawierać autopromocję eBilet.pl

Sunset Square w zeszłym roku pokazał, że jest wyjątkową imprezą na mapie Polski. Niezapomnianą zabawę na Skwerze Kościuszki w Gdyni w rytm muzyki elektronicznej zapewnił m.in. Armin Van Buuren. W tym roku zapewne nieco zmieni się klimat, choć gwiazda jaka wystąpi podczas festiwalu robi nie mniejsze wrażenie.

sanah przywiezie “Kaprysy” do Gdyni

sanah została ogłoszona tegoroczną headlinerką Sunset Square. Artystka, której tak naprawdę nie trzeba przedstawiać. Każdy jej pełnoprawny album pokrył się diamentem. Jako jedna z nielicznych polskich artystek miała okazję wystąpić solowo na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jest ponadto laureatką czterech Fryderyków.

Występ na Sunset Square 2024 będzie prawdopodobnie jedną z pierwszych okazji, by usłyszeć nowy album artystki. “Kaprysy” ukażą się już 14 czerwca, a na płycie znajdą się m.in. dobrze znane single takie jak “Hip hip hura!” czy “Śrubka”.

Sunset Square 2024 potrwa od 8 do 10 sierpnia także z pewnością to dopiero początek muzycznych atrakcji jakie przygotowali organizatorzy.

Sprawdź wszystkie wydarzenia z sanah!