Trendy

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Dla dzieci Warsztaty | Edukacja Warsztaty Rodzinne "Dialog poprzez ruch"

Warsztaty Rodzinne "Dialog poprzez ruch"

Organizer: Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Warsztaty Rodzinne "Dialog poprzez ruch"About the event

About the event

Kup bilety na wyjątkowe warsztaty dla całej rodziny "Dialog poprzez ruch" w poznańskiej Słodowni +3.  Warsztaty "Dialog poprzez ruch" odbędą się 21 lipca. Warsztaty Rodzinne Dialog poprzez ruch bilety już dostępne!

Celem warsztatu jest odkrycie nowych dróg porozumiewania się rodziców i dzieci. Ile razy w życiu brakuje nam odpowiednich słów? Ile razy zdarza nam się powiedzieć kilka słów za dużo? Zajęcia mają pomóc w odnalezieniu różnego rodzaju ruchu porozumienia nawet przez całe rodziny. Jak wyrazić nasze emocje bez komunikacji werbalnej? Który ruch lub gest jest dobry, miły, przyjazny, a który wyraża strach, niepokój, złość? Zajęcia skierowane są do rodziców z dziećmi w wieku od 6 do 8 lat. W tym wieku dzieci nie wyobrażają sobie życia bez słów – wspólnie przypomnijmy im, że porozumiewanie się to coś więcej. Również rodzice będą mieli okazję do odnalezienia w sobie cząstki zapomnianego już dzieciństwa. Sprawdź, o ile łatwiej będzie Ci zbudować więź z Twoimi pociechami za pomocą mowy całego ciała, zyskując w ten sposób całą gamę nowych środków komunikacji. Zobacz, jak wspólne działanie, ruch i aktywność pozwala wam zbliżyć się do siebie.

Krystyna Lama Szydłowska poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 6 do lat 8 wraz z opiekunami. Warsztaty odbywać się będą w Studio Słodownia +3 w poznańskim Starym Browarze. Prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. 

Warsztaty Rodzinne Dialog poprzez ruch bilety dostępne w sprzedaży.

 

Similar events

See also