Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting
Home Koncerty Pop Dean Lewis + Anson Seabra

Dean Lewis + Anson Seabra

Organizer: Fource Entertainment sp. z o o

About the event

About the event

ZMIANA MIEJSCA Koncert zostaje przeniesiony z Progresji do Proximy. Data wydarzenia bez zmian. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Ponadto z przyjemnością ogłaszamy, że przed samym Deanem na scenie zagra Anson Seabra.

 

Dean Lewis, autor multiplatynowego hitu „Be Alright”, wystąpi 1 października w Proximie! Dean Lewis bilety już w sprzedaży.

Dean Lewis informacje

Złote dziecko australijskiego popu, Dean Lewis to prawdziwy kolekcjoner imponujących osiągnięć - 5,6 miliarda streamów i ponad 1,3 sprzedanych wydawnictw, milion obserwujących na Youtube i 830 tysięcy followersów na Tik Toku. 

 

Jego najnowszy singiel, “Falling Up” do tej pory zaliczył ponad 45 milionów streamów na całym świecie, zyskując w Australii status Złotej Płyty. W 2019 roku Lewis został ogłoszony przez Apple jako “Up Next Artist”, wyprzedając tournee w Australii i USA.  Niedługo później ukazał się jego debiutancki album „A Place We Knew”, który przyniósł takie hity jak „Waves”, „Be Alright”, „7 Minutes” i „Stay Awake”. Płyta ma status platyny w Australii, złota w USA, srebra w UK oraz platyny w ponad ośmiu innych krajach. „Be Alright”, które okazało się przełomem w karierze artysty, ma niemal 5 miliardów streamów na całym świecie (status platyny w ponad 23 krajach - w samej Australii jedenastokrotną!).

Anson Seabra informacje

Obiecujący amerykański wokalista, autor tekstów, producent i multiinstrumentalista. Jego ciepły głos i surowo wyprodukowane nagrania zdobyły uznanie m. in. OnesToWatch czy American Songwriter. Jego single zawładnęły Spotify - ”That's Us" zgromadziło 60 millionów, „Trying My Best" 65 millionów a „Broken" 47 millionów streamów. W sumie nagrania Ansona zebrały do tej pory pół miliarda odtworzeń!

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn