Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo

Kashell

Organizator: Klub Stodoła

KashellO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty grupy Kashell, zespołu stworzonego przez AbradAba oraz muzyków zespołu COMA. Kashell bilety na koncerty już dostępne! 

Gdańsk: zmiana daty na 20.10.2023, g. 19:00

O zespole Kashell

Kashell to zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama (Von Marszala) Marszałkowskiego. Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej. W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu. 

 

Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają dziewięć albumów studyjnych, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować. Wspólny projekt z AbradAbem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy.

 

Warszawskiej publiczności Kashell zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty, która ujrzała światło dzienne w listopadzie 2021. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też