Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Paweł Tur koncert we Wrocławiu

Paweł Tur koncert we Wrocławiu

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Opis

Opis

Paweł Tur we Wrocławiu! Artysta wystąpi już 26 października w Starym Klasztorze. W muzyce szuka różnorodności, emocji i

energii. Gitara to dla niego najważniejszy instrument. Muzyka to ja, ja to gitara – mówi o sobie Paweł. Paweł Tur bilety na koncert już dostępne.

Paweł Tur koncert we Wrocławiu

Gitara też dominuje w jego piosenkach. Najbliższe są mu energiczne dźwięki, ale dobrze czuje się także w balladach. Chce być muzykiem - twórcą, a nie odtwórcą, stąd duży nacisk kładzie na to, żeby być szczerym w tym co robi.

 

Pawła można usłyszeć w Polsacie śpiewa czołówkę do serialu "Tatuśkowie". Występował na Galach Polsatu, Miss Polski, gości w programach telewizyjnych takich jak Dzień Dobry TVN. Jego utwory grają takie radia jak RMF MAXXX, Radio Eska, Supernova, Polskie Radio Program 1 i wiele innych. Ma na swoim koncie solową płytę "Wilk". Jego utwory na YouTube osiągnęły milionowe odtworzenia.

 

Współpracował z takimi twórcami jak Marek Kościkiewicz, Lanberry, Przemysław Puk, Marcin Kindla i Szymon Frąckowiak, Juliusz Kamil Kuźnik i wielu innych.

 

Siła charakteru, optymizm, żywiołowość, emocje, marzenia, szczerość. Muzyka towarzyszy mu od wczesnego dzieciństwa. Wychował się w domu, w którym zawsze były instrumenty. Od dawna czuje, że scena to jego miejsce. Już w liceum założył swój pierwszy zespół Centrala 57, z którym nagrał 9 płyt i koncertował w całej Polsce. Jego dalsza kariera na scenie zawisła

na włosku, kiedy walczył z urazami po wypadku samochodowym. Nie poddał się. Z pomocą przyjaciół powoli wracał do zdrowia i na nowo oswajał gitarę. Historia Pawła pokazuje, że jak się bardzo chce, to można się wydobyć z najtrudniejszych zapaści.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn