Newsletter

Trendy

drift-masterswe-will-rock-youopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-ksw
Home Koncerty Pop Alvaro Soler – Magia European Tour 2022

Alvaro Soler – Magia European Tour 2022

Organizer: Alter Art

About the eventArtists

About the event

ZMIANA DAT Koncerty Alvaro Soler w Warszawie i Krakowie zostają przełożone na wrzesień. Wszystkie bilety zachowują ważność na nowe daty.

 

Alvaro Soler ponownie w Polsce! Autor hitów „Sofia”, „La Cintura” czy „El Mismo Sol”, które podbiły polskie notowania przebojów wystąpi w Warszawie i Krakowie. Bilety na koncerty Alvaro Soler już w sprzedaży - dystrybucja wyłącznie online.

Alvaro Soler koncerty 2022

 

W związku z aktualnym stanem prawnym, dotyczącym stanu epidemii informujemy, że w sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety Standard. Zakupione dotychczas bilety Health Pass zachowują swoją ważność bez konieczności wymiany na bilety Standard, a ich posiadacze nie muszą okazywać w dniu Wydarzenia ważnego Certyfikatu szczepienia, ani dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Alvaro Soler informacje

Sukces, jaki Alvaro Soler odniósł w ostatnich latach można spokojnie nazwać sensacją. Hiszpańsko-niemiecki muzyk w mgnieniu oka zdobył serca w całej Europie i Ameryce Południowej, podbijając sceny i notowania na całym świecie. W zaledwie cztery lata mówiący w sześciu językach 30-latek otrzymał ponad 80 złotych i platynowych nagród, sprzedał ponad 2 miliony albumów, zagrał z Jennifer Lopez i został trenerem we włoskim „X-Factor”. To wiele przeżyć i powód, dla którego Alvaro Soler w 2020 postawił na wyciszenie. Rok bez ciągłych podróży, 365 dni pisania nowych utworów.

Alvaro Soler Magia

„MAGIA” została właściwie zainspirowana przez fanów: „Ostatniego lata otrzymałem wiele próśb: ‘Rok jest taki ciężki, dlaczego czegoś nie wypuścisz?’ To oni przypomnieli mi o powodach, dla których tworzę muzykę. Pisanie dla nich nowych utworów było świetną zabawą, czułem ciągłą chęć tańczenia podczas tego procesu. Jeśli piosenka ma taką siłę, to wiesz, że jest w tym coś słusznego.” – mówi artysta.

 

Organizator: Alter Art

Regulamin wydarzenia

Artists

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn