Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Low Island

Organizer: Alter Art

About the eventArtists

About the event

ZMIANA DATY Zaplanowany na 27 lutego 2022 roku koncert odbędzie się 7 września. Wszystkie bilety zakupione na lutową datę koncertu zachowują ważność w nowej dacie

 

Low Island po raz pierwszy w Polsce! Zespół zagra w warszawskiej Hydrozagadce. Low Island bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży - dystrybucja wyłącznie online.

Low Island bilety

W związku z aktualnym stanem prawnym, dotyczącym stanu epidemii informujemy, że w sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety Standard. Zakupione dotychczas bilety Health Pass zachowują swoją ważność bez konieczności wymiany na bilety Standard, a ich posiadacze nie muszą okazywać w dniu Wydarzenia ważnego Certyfikatu szczepienia, ani dokumentu potwierdzającego tożsamość.

O Low Island

Zaciekle niezależny zespół Low Island, powstały ze wspólnego wychowania na jazzie, indie i muzyce klasycznej, tworzy ścieżkę dźwiękową dla życia dwudziestolatków: momentu usianego romantycznymi i zawodowymi niepowodzeniami; melancholijną, a jednocześnie optymistyczną. W ciągu ostatnich kilku lat stworzyli garść chwalonych EP-ek, łączących wrażliwość Radiohead z żywiołowym, syntezatorowym LCD Soundsystem i Talking Heads.

 

W kwietniu 2021 roku, po pięciu latach od założenia grupy, czteroosobowa grupa z Oxford wydała swój debiutancki album, „If You Could Have It All Again”, który spotkał się z uznaniem krytyków, osiągając 2. miejsce na brytyjskiej liście albumów iTunes i 17. miejsce na oficjalnej liście sprzedaży albumów w Wielkiej Brytanii. Album przyniósł Low Island aprobatę mediów, które opisywały ich „niewiarygodną… uduchowioną, intelektualną kreatywność”.

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

 

 

 

Artists

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn