emptygif
Newsletter

Trendy

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Metal Bury Tomorrow + August Burns Red

Bury Tomorrow + August Burns Red

Organizer: Live Nation

Bury Tomorrow + August Burns RedAbout the eventArtists

About the event

Bury Tomorrow  w trasie razem z August Burns Red! Koncert odbędzie się 13 listopada 2022 roku w warszawskiej Proximie

W roli supportu zobaczymy NovelistsBury Tomorrow i August Burns Red bilety już w sprzedaży. 

Frontman Bury Tomorrow, Daniel Winter-Bates, o trasie: 

"W tak zwariowanym roku jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesu, jaki odniosła płyta “Cannibal”. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, nasi fani i fani muzyki na żywo w ogóle są podekscytowani możliwością powrotu do tego co nas najbardziej łączy: koncertów i festiwali. Z radością ogłaszamy nową, headlinerską trasę koncertową na przyszły rok, która pozwoli nam zagrać w naszych ulubionych miejscach i da nam możliwość oczekiwania na coś niesamowitego, na co nie możemy się doczekać. Jesteśmy podekscytowani, że jedziemy w trasę razem z fenomenalnym August Burns Red, zespołem, który szanujemy i którego muzykę cenimy. Tego naprawdę nie można przegapić!”

Bury Tomorrow Cannibal

Album Bury Tomorrow z 2018 roku Black Flame wyniósł zespól na wyższe szczeble metalu. Był to trzeci album zespołu, który znalazł się w UK top 40. Promując album, zespół odbył imponującą trasę koncertową, której punktem kulminacyjnym był koncert w kultowym londyńskim Roundhouse. Ale to dzięki ostatniemu albumowi “Cannibal” zespół wykonał kolejny krok naprzód.

 

Aby go nagrać zespół ponownie połączył siły z gitarzystą SikTh i producentem Danem Wellerem (Enter Shikari, Young Guns), a za miksowanie i mastering odpowiedzialni byli Adam “Nolly” Getgood i Ermin Hamidovic. W rezultacie zespół stworzył najlepszy pod względem technicznym album w całym swoim dorobku. Wokalista i autor tekstów, Dani Winter Bates, od dawna głośno mówi o wadze dyskusji na temat zdrowia psychicznego, co pokazuje w najnowszym albumie, gdzie wyraźnie zagłębia się w swoje własne doświadczenia, pisząc brutalnie osobiste teksty.

 

„Ten album jest zarówno dla mnie, jak i dla fanów”- mówi Dani. “To był oczyszczający proces, który pomógł mi zająć się niektórymi z najciemniejszych chwil w moim życiu. Niektórym ludziom będzie ciężko o tym słuchać. Ale pomyślałem, że muszę to zrobić. Nigdy nie robię czegoś na pół gwizdka. Pod względem tekstowym nic bym nie zmienił w całym albumie.”

 

W warstwie tekstowej “Cannibal” ma apokaliptyczny klimat. Utwory takie jak Quake i Better Below sięgają głęboko w najgorsze momenty Daniego, na albumie, w kawałku Gods And Machines, poruszany jest także wpływ mediów społecznościowych oraz tego co Dani określa mianem„opresyjnej, przerażającej natury społeczeństwa”.

 

„Termin kanibal odnosi się do bycia pożartym przez własne myśli, ale także pożartym przez innych ludzi” - wyjaśnia Dani. „Nie jesteśmy dla siebie samych dobrzy, nie mówiąc już o sobie nawzajem”.

 

Prace nad “Cannibal” rozpoczęły się niemal natychmiast po wydaniu przez zespół luksusowej wersji Black Flame w czerwcu 2019 roku i zostały częściowo zakończone w trasie. Wkrótce potem zespół udał się do studia, by nagrać bębny i gitary rytmiczne w Middle Farm w South Devon, a pozostała część albumu została nagrana w Vale w Worcestershire.

 

Chociaż proces tworzenia tej płyty nie był łatwy i popchnął muzycznie i emocjonalnie zespół do granic możliwości, nie ma wątpliwości, że jest to ich najlepszy i najodważniejszy album do tej pory. Teraz, 14 lat po rozpoczęciu ich kariery, “Cannibal” będzie albumem, który wyniesie Bury Tomorrow na jeszcze większe wyżyny.

Bury Tomorrow August Burns Red bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 5 zł.

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowska 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

Artists

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also