Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock ATMASFERA CUGOWSCY

ATMASFERA CUGOWSCY

Organizator: ATMA

OpisArtyści

Opis

Bilety na koncerty ATMASFERA Cugowscy już dostępne! Koncerty zostaną poprzedzone kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

Zespół CUGOWSCY to nowy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów – Piotra i Wojciecha tworzących grupę Bracia. Krzysztof Cugowski rozpoczął muzyczną drogę ponad 40 lat temu zakładając zespół, który na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. Piotr i Wojciech Cugowscy od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia Cugowscy. Mają na swoim koncie cztery płyty. Ostatni album zespołu rok temu pokrył się platyną. Zarówno ojciec jak i synowie obracają się w kręgu szeroko rozumianego rocka. Skrzyżowanie ich muzycznych dróg było więc tylko kwestią czasu.
Pomysł wspólnego występowania przybrał realne kształty w 2014 roku podczas jubileuszowej i zarazem pożegnalnej trasy koncertowej Budki Suflera. Piotr i Wojtek Cugowscy kilkukrotnie wsparli wówczas zespół na największych polskich scenach. Połączenie sił ojca i synów zostało sfinalizowane już na początku 2015 roku. Od tego momentu Krzysztof Cugowski regularnie występuje jako gość specjalny podczas koncertów zespołu Bracia.


Na początku 2016 roku trio Cugowskich rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinne trio wsparli w tym przedsięwzięciu m.in. muzycy zespołu Bracia. W maju do rozgłośni radiowych trafił pierwszy singiel z powstającej płyty. Album "Zaklęty krąg" miał swoją premierę 30 września 2016 roku. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt 2016 roku. Obecnie zespół CUGOWSCY jest w trakcie trasy koncertowej „Zaklęty krąg”, promującej płytę.

 

ATMASTEFA CUGOWSCY ODBĘDĄ SIĘ:
15 grudnia 2017 – ARENA POZNAŃ
26 stycznia 2018 – TAURON ARENA KRAKÓW
28 stycznia 2018 – SPODEK, KATOWICE
24 lutego 2018 – ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT

Zapraszamy na koncerty Cugowskich! Bilety na koncerty Braci Cugowskich 2017/2018 w sprzedaży za pośrednictwem portalu eBilet.pl - oficjalny kanał sprzedaży biletów. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn