Trendy

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

FAME 21

18.05.2024 Gliwice

Organizer: Fame MMA

FAME 21TicketsAbout the eventLocation

TICKETS

Bilety na galę

FAME 21
Saturday
18.05.2024
19:30

FAME 21

Gliwice, PreZero Arena Gliwice

Parking

Miejsca parkingowe: FAME 21
Saturday
18.05.2024
16:00

Miejsca parkingowe: FAME 21

Gliwice, PreZero Arena Gliwice

About the event

Gliwice – już niebawem spotkamy się z Wami! 18 maja widzimy się ponownie w PreZero Arena Gliwice. Pora znów zebrać całą śląską widownię i nie tylko, by zorganizować największe wiosenne show! Bilety na FAME 21 już w sprzedaży.

FAME 21 bilety

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników wydarzenia zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

Już teraz możecie zgarnąć bilet na to majowe wydarzenie. To idealna pora na zgarnięcie najlepszych miejsc na arenie, by mieć pewność, że wspólnie przeżyjemy ten emocjonujący wieczór. Do zobaczenia podczas FAME 21!

Ograniczenia wiekowe

  • Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.
  • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

Location

Similar events

See also