Trendy

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop Big Time Rush

Big Time Rush

07.06.2024 Warszawa

Organizer: Live Nation

Big Time RushTicketsAbout the eventArtistsLocation

TICKETS

Big Time Rush: UK & EUROPE TOUR 2024
Friday
07.06.2024
18:00

Big Time Rush: UK & EUROPE TOUR 2024

Warszawa, Progresja

About the event

Big Time Rush w Polsce! Podana g.18:00 to godzina otwarcia bram.

Big Time Rush informacje

Big Time Rush stali się sensacją w listopadzie 2009 roku, kiedy na Nickelodeon pojawił się serial telewizyjny o tej samej nazwie. Program koncentrował się na hollywoodzkich przygodach czterech hokeistów z Minnesoty po tym, jak zostali wyłonieni w castingu do założenia boysbandu. Program stał się ogromnym sukcesem, po którym - Carlos, Kendall, James i Logan, ożyli jako zespół poza ekranem, wydając trzy pełne albumy i występując na całym świecie. Serial zakończył się w lipcu 2013 roku i po czterech latach nagrywania muzyki i koncertowania, ich drogi rozeszły się, ale przez lata pozostali bliskimi przyjaciółmi.

Po 7 latach, chcąc sprawić radość swoim fanom podczas kwarantanny, członkowie Big Time Rush postanowili wystąpić razem jako grupa, aby okazać fanom miłość i poczucie wspólnoty. Ich powrót i wykonanie akustycznej wersji przeboju - "Worldwide" wywołały ogromne nadzieje wśród fanów i w mediach. Następstwem tego było zdobycie ponad 10 milionów streamów tylko w 2020 roku, a wszystkie cztery sezony ich serialu zostały dodane na platformę Netflix w marcu 2021 roku i pojawiły się w "Top 10" najpopularniejszych tytułów.

Formacja silniejsza niż kiedykolwiek rozpoczęła 2022 rok niezwykle udaną, wyprzedaną trasą koncertową "Forever Tour", a także wydali zupełnie nowe utwory, w tym takie przeboje jak: "Honey", "Fall" i "Not Giving You Up". Trasa "Forever Tour" osiągnęła wynik ponad 300 000 sprzedanych biletów w Ameryce Północnej i Południowej, wliczająć w to wyprzedane koncerty w Chicago czy w legendarnej nowojorskiej Madison Square Garden.

Oprócz ogromnej, wyprzedanej trasy koncertowej, rok 2022 obejmował także występy podczas Latin Kids Choice Awards, iHeart Music Festival, Macy's Thanksgiving Day Parade oraz premierę ich pierwszego wydarzenia pay-per-view - "The City Is Ours", czyli filmu koncertowego przedstawiającego wyprzedany koncert zespołu w Madison Square Garden.

Show more

Artists

Location

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also