Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Natalia Moskal "Wczoraj, dziś, jutro"

Natalia Moskal "Wczoraj, dziś, jutro"

Organizer: Fame Art Sp z o.o.

About the eventArtists

About the event

Już 5 czerwca 2022 w lubelskiej Chatce Żaka odbędzie się koncert, podczas którego Natalia Moskal zaprezentuje utwory z jej trzeciego albumu studyjnego pt. “There is a star” zaaranżowane przez Jana Stokłosę. Zapraszamy na wyjątkowy mini spektakl z oprawą choreograficzną i narracją wokół niezwykłej kobiety, która zainspirowała artystkę do stworzenia włoskiego projektu. Natalia Moskal Wczoraj, dziś, jutro bilety w sprzedaży.

Natalia Moskal o płycie

Moją inspiracją była Sophia Loren. Od dawna planowałam stworzyć album, który pokaże moją miłość do Włoch. Chciałabym, aby There is a star przypomniało słuchaczom kultowe tytuły, które przeszły do historii światowego kina i ponadczasowe piosenki. Włoskie kino, szczególnie to sprzed kilku dekad, ma w sobie pewną finezję, delikatność, jest według mnie oryginalne i wyrafinowane. Zapraszam na koncert w Lublinie, podczas którego wykonamy utwory z tego albumu – mówi Natalia.

Twórcy koncertu

Natalia Moskal  – wokalistka, tłumaczka literatury, miłośniczka Włoch i włoskiej kultury. Do tej pory ukazały się jej trzy płyty: Songs of Myself (2017), Iłłakowiczówna. Bunt młodości (2018) oraz There is a star (2020). Ten ostatni został szczególnie ciepło przyjęty we Włoszech i zapewnił artystce nagrodę Polki Roku we Włoszech 2021. W 2019 i 2021 roku Natalia Moskal wzięła udział w selekcjach do Festiwalu San Remo. Pierwszy włoski singiel Natalii (Im)perfetta, który ukazał się także po polsku i po angielsku, był we Włoszech emitowany w 67 stacjach radiowych, miał premierę na popularnym portalu ogólnokrajowym Sky TG 24, zakwalifikował się także do setki najczęściej granych w radio niezależnych utworów. Teledyski promujące płytę There is a star miały premiery na największych włoskich portalach informacyjnych, m.in. SkyTG24 i TGcom24.

 

Jan Stokłosa – kompozytor, aranżer, wiolonczelista młodego pokolenia, klawiszowiec i dyrygent. Ma na koncie współpracę z Operą Narodową, NOSPR, Festiwalem Muzyki Filmowej, Operą i Filharmonią Podlaską. Wielokrotnie współpracował z muzykami: Melą Koteluk, Mariką, Smolikiem, Kari, Fismollem, Anią Szarmach, Behemoth, Grażyną Auguścik,Grażyną Łobaszewską, Kasią Stankiewicz, Varius Manx i Beatą Kozidrak.

 

OPRAWA CHOREOGRAFICZNA, REŻYSERIA, SCENOGRAFIA – Artur Żymełka 

ORGANIZATORZY: Wydawnictwo Fame Art i Chatka Żaka 

MECENASI: PPMB Niemce, Konsbud, Polish Herbs, Kruszywa Niemce

PATRONAT MEDIALNY: Radio Lublin, Kurier Lubelski

Artists

Similar events

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn