Szwajcar i Polka wydali niedawno nową wersję kultowego "Café del Mar". Ich interpretacja spotkała się z ciepłym przyjęciem legend tanecznej elektroniki takich jak Ferry Corsten czy Kyau & Albert, którzy zaprezentowali ją w swoich audycjach.
Kamil Bednarek zaprasza na swoją “osiemnastkę”!
Ale ten czas szybko leci. W 2026 roku Kamil Bednarek świętuje osiemnaście lat obecności na scenie muzycznej! Z tej okazji artysta zaprasza na wyjątkowy, jubileuszowy koncert we Wrocławiu.
23.06.2026
Aleksandra Gieczys
Artykuł może zawierać autopromocję eBilet.pl
Kamil Bednarek osiągnął sceniczną pełnoletność
Muzyczna droga Kamila Bednarka – od pierwszych koncertów w rodzinnym Brzegu, przez przełomowy udział w trzeciej edycji “Mam Talent”, w którym zajął drugie miejsce i zasłynął jako chłopak zakochany w reggae i lider zespołu Star Guard Muffin – po awans do pierwszej ligi artystów polskiej sceny muzycznej – to historia pasji, wytrwałości i spełnionych marzeń.
Chociaż przez dłuższy czas po programie artysta mierzył się z łatką “chłopaka z telewizyjnego show” to jego upór, konsekwencja, miłość do muzyki i kolejne udane realizacje sprawiły, że dzisiaj – kilkanaście lat od medialnego debiutu – Kamil nie tylko poszczycić się może wiernym gronem fanów, ale też naprawdę przebogatą kolekcją hitów (w tym m.in. MTV Music Award dla najlepszego wykonawcy w Europie Środkowej), nagród oraz złotych, platynowych i diamentowych płyt.
Przeczytaj też:
“Kamil Bednarek – Osiemnastka” – jubileuszowy koncert we Wrocławiu
Bednarek z każdym nowym projektem i albumem potwierdza swoją pozycję jednego z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych polskich artystów reggae. Udowadnia też, że jego twórczość stale ewoluuje, a każdy kolejny krok w jego artystycznym rozwoju wspaniale łączy pasję, autentyczność i ciągłą ciekawość nowych brzmień.
Swoistym posumowaniem tej dotychczasowej – trwającej nieprzerwanie od 18. lat – kariery będzie jubileuszowy koncert podczas którego Kamil wraz ze swoimi fanami świętować będzie swoją “muzyczną pełnoletność”.
25 września podczas swojego występu, który odbędzie się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, Bednarek zabierze publiczność w pełną wspomnień, emocje, wrażliwość i miłości do muzyki pełnej pozytywnego vibe’u podróż przez całą swoją dotychczasową dyskografię.
Ale nie tylko! Artysta obiecuje, że w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia odsłoni też kilka nowych kart stanowiących zapowiedź jego kolejnego twórczego rozdziału.
Do zobaczenia pod sceną!
Kamil Bednarek – Osiemnastka
Przeczytaj też:
Poprzedni artykuł
Następny artykuł













