Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Klasyka Opera i Operetka Soprany kontra Tenory

Soprany kontra Tenory

Organizator: Agencja Pop-art

Soprany kontra TenoryO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Soprany kontra Tenory 10 marca 2019 roku do Kieleckiego Centrum Kultury. Jedyna tego rodzaju Uczta Muzyczna, w której na scenie spotkają się dwa żywioły – solistki z „Sopranissimo” i tenorzy z „TREvoci”, kobiece piękno i męska siła, liryczny kunszt i bohaterska odwaga. W programie koncertu znajdą się szlagiery muzyki popularnej w lekkiej, nowej operowej aranżacji. Soprany kontra Tenory bilety już w sprzedaży. 

 

Sopranissimo: Agnieszka Adamczyk, Joanna Horodko, Agnieszka Sokolnicka to trzy śpiewaczki operowe, które własny talent, pracowitość i umiejętności połączyły w niezwykły muzyczny koktajl – urody, wspólnej pasji i harmonii. Każda z nich ma na swoim koncie znaczące sukcesy i pokaźny dorobek artystyczny.

 

TREvoci: Voytek Soko, Mikołaj Adamczyk, Miłosz Gałaj to artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności i trzy zróżnicowane głosy.

Dzięki wrażliwości artystów i niezwykłemu zgraniu ich głosów aranżacje zyskują nowy blask i jakość. To klasa, nowoczesność i poczucie humoru!!!!

 

Solistom towarzyszyć będzie wspaniały Darek Tarczewski Ensemble. Darek Tarczewski Ensemble to wyjątkowy zespół powołany do życia przez Darka Tarczewskiego – pianistę, kompozytora i aranżera, składający się z 10 instrumentalistów. Pomimo swojego kameralnego składu jest świetną alternatywą dla orkiestry symfonicznej i doskonale uzupełnia występ trójki tenorów.

 

Tre Voci koncerty, Tre Voci vs Sopranissimo bilety

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też