emptygif
Newsletter

Trendy

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Widowiska Kabarety Cezary Pazura - Wujek Czarek na żywo

Cezary Pazura - Wujek Czarek na żywo

Organizer: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BAŁTYK Impresariat Online Ewa Bałtyk

Cezary Pazura - Wujek Czarek na żywoAbout the eventArtists

About the event

Zapraszamy na kolejną, najnowszą odsłonę stand-upu jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury. "Oberwie" się nawet koronawirusowi! Wujek Czarek na żywo bilety na występy Cezarego Pazury już w sprzedaży.

Wujek Czarek na żywo

Program "Wujek Czarek na żywo" na kanale YouTubie notuje milionowe ilości wyświetleń. W najnowszym, premierowym programie Cezary Pazura porusza to co publiczność lubi najbardziej, czyli stosunki damsko-męskie. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle. Część występu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit. Artysta w sposób humorystyczny i wręcz przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata. Nie zabraknie też ciekawostek z życia aktora i przygód na planie filmowym!

 

To co czeka wszystkich fanów to "creme de la creme" 30-letniej obecności Cezarego Pazury na polskiej scenie kabaretowej. Tego programu nie zobaczysz w telewizji!

 

Impreza przeznaczona jest dla widowni w każdym przedziale wiekowym.

Najbliższe występy Cezarego Pazury:

  • Gdynia - 10.09.2021, Sala Koncertowa Portu Gdynia

 

 

 

 

 

Artists

Similar events

See also