Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting
Home Koncerty Rock VR SEX + support Izzy and The Black Trees

VR SEX + support Izzy and The Black Trees

Organizer: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

About the event

About the event

VR SEX wyrusza w swoją pierwszą podróż po Europie i w ramach tej trasy wystąpi 13 września w poznańskim klubie Pod Minogą! W jako support wystąpi zespół Izzy and The Black TreesVR SEX bilety na koncert w Poznaniu już dostępne. 

VR SEX informacje

VR SEX to audiowizualni prowokatorzy, którzy przenoszą mieszankę death rocka, synth punka, post-punka, ambientu i eterycznych pejzaży dźwiękowych w audyt technologii, a jej piętno odbija się na naszej zbiorowej psychice. W skład projektu wchodzą wizjonerscy najemnicy: Noel Skum (Andrew Clinco z Drab Majesty), Z. Oro (Aaron Montaigne z Antioch Arrow/Heroin/DBC) na wokalu i perkusji oraz Mico Frost (Brian Tarney) na syntezatorach i basie elektrycznym.

Izzy and the Black Trees informacje

Zespół Izzy and the Black Trees to połączenie brudnych punkowych gitar i charyzmatycznego głosu wokalistki. W ich brzmieniu zauważalna jest surowa elektryzująca energia na miarę the Pixies, PJ Harvey czy Patti Smith. Najnowszy numer “Liberate” to zapowiedź drugiego albumu, który w Poznaniu będzie można usłyszeć po raz pierwszy! 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 

  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn